Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek sem kéne ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem kéne ennek rosszul esnie?

Figyelt kérdés

Férjem megjegyez dolgokat ha valamit csinálni kell.

Pl. Mosni kéne.

Fel kéne porszívózni itt.

Mikor megkerem hogy lehetne ezt úgy is mondani hogy legyszi itt porszívózz fel majd, akkor azt mondja hogy mit udvariaskodjunk mikor mar 6 éve együtt vagyunk.

Meg azzal érvel hogy ezt úgy általában mondja, hogy megállapítja hogy mosni kéne. De ő évente 3szor rak be egy mosást. Most én vagyok túl érzékeny? Szerintem normálisan is lehet ezt. Nem szolga vagyok.


2020. okt. 16. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van..o is ki tud porszívózni vagy teregetni..barmit. Nem kell hozzá egyetemi diploma. Nem tudom mit képzelnek az ilyen férfiak, mik vagyunk mi? Robotok meg rabszolgák..
2020. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Ilyesminél azt szoktam csinálni, hogy ránézek a kezeinkre és azt mondom: nézd már! Neked is annyi kezed van, mit nekem!


Mondhatod az ilyenekre, hogy akkor hajrá

Tudod hol a porszívó

Mosni kéne? : és mi tart vissza?

Annyi mindent lehetne visszaszólni lelkizés helyett

2020. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De ezeket már próbáltam. Sőt volt hogy megkértem hogy legyszi moss fel, én előtte felporszívózok. De semmi. 3 napig vártam aztan felmostam. Régen nem volt ilyen. Ez tetszett benne főleg hogy házias, rendes, takarit.

Most en nem dolgizom, itthon vagyok 2 evessel plusz babat várok. Nem várom el hogy fele fele legyen az itthoni munka, de néha valamit csinálhat. Én vásárolok, főzök, mosok, mindent.

De legalább ne így mondja már nekem. Mosni kéne...

2020. okt. 16. 09:23
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez annyira tipikus... Most azt hiszi, hogy ő tartja el egyedül a családot, te meg nem csinálsz semmit.

Oké, legyen igaza... A GYED, CSP az adókedvezmény menjen a te számládra, és nem nyúlhat hozzá. Tényleg tartsa el ő a családot. Hogy állna a szája?

De rákérdezhetsz arra is, hogy ha te is visszamész dolgozni, akkor ugye neked se kell többé házimunkát csinálni? Majd vesztek fel bejáronőt.

Pfff... férfiak. Úgy verik magukat arra a GYED alatt, hogy ők dolgoznak, mintha agglegényként nem pont ugyanígy menne dolgozni, hogy eltartsa magát.

2020. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nagyon rosszul esne. Mi is 6 éve vagyunk együtt, de ettől még tudunk tisztelettel beszélni egymással. Plusz a férjem ritkán mond nekem ilyet, mert ha észreveszi, akkor általában elintézi ő maga.

Kíváncsi lennék, a férjed mit szólna, ha te ilyenkor rávágnád, hogy "Jó, akkor rakj be egy adagot a gépbe" vagy "Jó, akkor porszívózz fel".

2020. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig azt mondja a nejem, hogy egyenjogúság van..

Mi csak viccből szoktuk egymást így néha cukkolni.

Ha van kirakva szennyes kupac, akkor kimosom. /ő szedi szét/. Porszívózás sem nagy cucc. Hozzá állás kérdése. 20 perc s kész.

2020. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem látok sok különbséget az "itt porszivozni kene", és a "légyszi itt porszivozz fel" között.

Én inkább arra kérném meg, hogy egyáltalán ne tegyen megjegyzéseket, ha én vezetem a háztartást.

2020. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

#2

"Ilyesminél azt szoktam csinálni, hogy ránézek a kezeinkre és azt mondom: nézd már! Neked is annyi kezed van, mit nekem!"


Én meg erre azt szoktam válaszolni, hogy nézd már, hát neked is van pénztárcád, vedd meg magadnak, ami kell.

És ilyenkor persze jön a hiszti meg vita, de a végén kijön a matek, hogy én minimum 20%-al több időt töltök munkával, és háromszor annyit keresek, és tételesen fel is sorolom neki, hogy mennyibe kerül ő nekem havonta.


Úgyhogy az a minimum, hogy cserébe mosson, főzzön, takarítson, ha nem tetszik, lehet visszamenni a szülőkhöz mamahotelezni, mert még egy albérletet se tudna kifizetni magában.

2020. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt ilyen... annyira imádom ezt a szöveget. :D
2020. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtetek érzelmileg eltávolodni egymástól - nem érdekli, nem helyez kellő hangsúlyt arra hogy érzékelje neked hogy esik valami amit mond. Ne szürküljetek bele a kapcsolatotokba!
2020. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!