Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan lett a házasságod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lett a házasságod, amilyennek elképzelted?

Figyelt kérdés
Hány éves házasok vagytok?

2020. okt. 16. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Évekig kínoztuk egymást. Válunk.
2020. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Sokáig olyan volt, de már elmúlt. 28 éve vagyunk együtt, ebből 20 év házasság. Belefáradtam. 47F
2020. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy képzeltem el, hogy semmi sem fog változni az esküvő után és szerencsére így is lett. Szerintem ez a normális, egy papírtól nem fog hirtelen megváltozni valaki személyisége, pont ezért fontos, hogy csak működő együttélés esetén házasodjanak a felek.
2020. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj az lemaradt, hogy 10 éve együtt, 6 éve házasok. 3as
2020. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mi 17 éve vagyunk házasok, egy évig voltunk előtte egy pár. Ő 29 és 24 éves, mikor úgy éreztük, hogy mi együtt szeretnénk lenni örökre.

Sok nehézségen, hullámvölgyön vagyunk túl. Ami valahol normális, hisz sokat hallani, hogy dolgozni kell a házasságért...

Viszont egyre nehezebben tudjuk "visszahozni". És nem a megváltozott külsőnk miatt... ez is természetes! A belső értékei vesztek el. Néha úgy érzem, hogy egy "idegen mellett vagyok" sem külsőleg, sem belsőleg nem hasonlít arra, akihez hozzámentem. Két gyerekünk van, (csodás apa). Néha félek, hogy előbb -utóbb azt mondom, hogy ennyi volt... Viszont mikor jó passzban vagyunk, akkor attól félek, hogy elhamarkodottan mondanék ilyet és elveszíteném..

2020. okt. 16. 11:02
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Sokáig azt hittem, hogy jó. Fiatal voltam, első igazán komoly felnőtt kapcsolat. Azt hittem úgy a jó, ahogy nálunk van, aztán lassan rájöttem, hogy csak én teszek a házasságért, mindig úgy volt, ahogy neki jó, magamat elnyomtam, vagy inkább ő nyomott el. Annyira azt hitte, hogy mindent megtehet velem, hogy már nem is nagyon titkolta, hogy megcsalt, nekem meg az volt az utolsó csepp. Egy éve elváltunk. 16 év együttélés, 14 év házasság.

Azóta kiderült, hogy végig voltak szeretői és hogy én végig nem láttam semmit. :(

2020. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom...(

Remélem megtalálod a boldogságot!:)

2020. okt. 16. 12:02
 8/22 Alessandro10 ***** válasza:
82%

Talán az lenne a legjobb, ha leülnétek beszélgetni és elmondanátok egymásnak mi az ami hiányzik a kapcsolatotokból.

Ennyi idő után nem hinném, hogy gondot okoz egy mély kommunikáció.

Kettesben menjetek el pár napra, idézzétek fel mi az amit megszerettetek a másikban, éljétek át újra ami szép volt, randizzatok, mint régen....

Ha ez sem használ, akkor passz.

2020. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

7-es. Úgy néz ki már megtaláltam. Teljesen más ember a mostani párom. Lassan fél éve együtt vagyunk. Köszönöm a kedves szavakat.

Bízom benne, hogy nálatok is jó lesz minden. Javaslom, hogy sokat beszélgessetek, mindenről. :)

2020. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú olvasni hogy hagytátok érzelmileg ennyire eltávolodjatok egymástól. Igen TE IS felelős vagy érte - te is benne voltál/vagy a házasságban! Talán még nem reménytelen... Próbáld ki hogy pár napig megértőbb, kedvesebb, odaadóbb vagy a pároddal - ha még menthető a kapcsolatotok akkor rezonálni fog rá. Ne azonnali eredményt várj, várj pár napot.

Ha nem... a két gyerkőc miatt azt mondom keressetek fel egy jó párterapot. Hidd el megéri a befektetést, segíteni fog azokat a problémákat amiket a 17 év alatt folyamatosan a szőnyeg alá söpörtetek a felszínre hozzátok és talán megoldást találjatok rá. Sok sikert!

2020. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!