Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Miért nem olyanok vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem olyanok vagytok, mint amilyennek naiv gyerekként elképzeltelek titeket?

Figyelt kérdés

Naiv gyerekként és tiniként azt hittem, hogy a nők csodálatos teremtmények. Komoly kapcsolatot keresnek, családot akarnak alapítani stb.

És nagyon megörültem ezeknek, mert azt gondoltam milyen jó nekem, hiszen ugyanazok az elvárásaink, céljaink.


Aztán amikor elkezdtem társat keresni kiderült hogy a nők 95%-a csak a külsőt nézi, és azt hogy mit gondolnak majd a barátnői/vadidegen emberek az utcán arról a pasiról, akivel együtt mutatkozik.


Nagyon sokáig ezért nem is találtam senkit. Aztán történtek az események, és belecsöppentem egy kapcsolatba. Ahol szerető voltam... nyílt házasságban élnek, de engem a nő több mint 1 éve hitegetett a válással, és azzal hogy közös jövőnk lehet. Persze ebből nem lett semmi, hiszen neki jó ez a helyzet. És még mindig így élnek.


Akik meg kivételesek és tényleg komoly mégis szenvedélyes kapcsolatot akarnak, azoknak már van.


Azt hiszem ez kellett ahhoz, hogy felnőjek, és megismerhessem a felnőttek keserű világát.

így búcsút inthetek annak a jövőképnek, és annak a boldog családnak, amiről gyerekként ábrándoztam.


Egy 24 éves fiú, aki jobban szeretne inkább örökre gyerek maradni...


2012. jún. 29. 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
reggeli önsajnáltatás, köszönjük.
2012. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Köszönjük, ez nagyon szép volt, ezzel akár egy párkereső oldalra is regisztrálhatnál. Mellesleg meg házas nőnek sose higgy, neki ez tökéletesen kényelmes volt. Ha így állsz hozzá, ilyen önsajnáltató módon, akkor ne is álmodj normális csajról. Nem hiszem el gyerekek, hogy a Budapesti négymillió nőből jó eséllyel 40-et láttál és akkor már levontad a konzekvenciát.
2012. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ezek szerint az elgondolás volt a hibás.:)

Egyébként a férfiak sem teljesen olyanok,amilyennek képzeltem őket.

2012. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nem pesti vagyok...
2012. jún. 29. 09:43
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy bunkó voltam, második vagyok, de tűrhetetlen, ami itt megy. Önsajnáltatás dögivel, miközben ott punnyad a gép előtt. Ma este pl mit csinálsz? itt fogsz lógni a gyakorin, a többi szerencsétlen szűz f. közt, vagy mondjuk elmész valamelyik szórakozóhelyre ismerkedni?
2012. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Előző voltam
2012. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Budapesti helyett magyarországit akartam írni.
2012. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 24 éves fiú, aki jobban szeretne inkább örökre gyerek maradni..."


Rossz elgondolas! Inkabb epp itt lenne az ideje, hogy felnoj es ferfikent viselkedj!

2012. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mit jelentene a férfiként való viselkedés? Kifejtenéd bővebben?
2012. jún. 29. 09:47
 10/23 A kérdező kommentje:
egy nagyobb településen élek.
2012. jún. 29. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!