Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan hogy nagyon vágytatok a szerelem után és mikor végre megkaptátok, nem olyan, mint amilyennek elképzeltétek? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nagy álmodozó és nem műköröm, meg póthajas fajta(nem tudom mennyire számít). Több, mint 1 hónapja vagyok párkapcsolatban egy nálam 3 évvel idősebb fiúval. Ő az első,aki nagyon szeretős, bújós és ölelgetős fajta.

Régóta ismerjük egymást, mégis olyan hamar összejöttünk. Igazából én 'harcoltam' hogy valami több legyen, de előtte fel sem tűnt vagy hogy tetszem neki. Hirtelen szájon csókolt és faképnél hagytam, mert össze voltam zavarodva és utána nap beszéltük meg átgondolva, hogy mi legyen. Fontos a számomra és szeretem, de valahogy más érzés. Arra lennék még kíváncsi tényleg "pillangókat kéne éreznem a hasamban és virulnom, mint a tejbe tök mert szeretem?"


2013. febr. 8. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez olyankor fordul elő, amikor túl sokáig vagyok magányos... valahogy megszépülnek a régebbi emlékek, és talán túl magasra helyezem a mércét. Nem is tudom, hogy miért csinálom ezt, talán a könyvekben túl sokat olvasott plátói szerelmek miatt. Mindig többnek akarom elképzelni, mint ami valójában. De hát az élet, ha jobban belegondolunk, nem ilyen. Talán nagyképűnek hangzik, de bárkit felszedhetnék, akit akarnék, de sok lány... nem is tudom, valahogy a hercegére vár, de nem hercegnőként viselkedik. Az élet már csak ilyen. Mindenki tökéleteset akar, amelyben jól néz ki, gazdag, intelligens és csupa jó dolog történik vele. De ha jobban belegondolunk, minden csak a fejünkben történik. Gondolatban élünk, szenvedünk, vagy szeretünk. Nekem a szerelem olyan, hogy minden több, mint amennyi valójában. Hogy történjen bármi, de bármi, ez egy biztos pont az életemben, ami erőt ad, megnyugtat, és amiért érdemes reggel az álomvilágból felébredni. Sokan nem ismerik ezt az érzést. Leginkább lányokon látom, hogy örülnek, ha valaki udvarol, és belemennek a dologba, de igazából a dolog nem teszi őket boldoggá. A tanácsom: gondolkozz el, hogy tényleg szereted-e? Ha igen, akkor azt tudod és érzed is. De ha bármi kétséged van, ha egy pillanatra is meginogsz, hogy nem ő a neked való, akkor nem szereted eléggé, vagy nem szereted igazából. Ezt neked, csak is neked kell eldöntened.
2013. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"szerencsére" még sosem kaptam meg a szerelmet...

de félek attól, amit leírtál, ha egyszer beteljesül, más lesz, mint amit elképzeltem, vagy mint amire vágytam, és csalódni fogok.

2013. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán mondható szerelemnek. Ha igazán az leszel, akkor lesz pillangó, tejbetök vigyorgás, rettegés amiatt, hogy miért nem ír vissza/miért nem hív már fel, fél napig készülődés randira..stb stb.
2013. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!