Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen házassági kikötésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen házassági kikötésről házassági szerződesben mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Barátom miatt hajlandó lennèk arra, hogy beleírjuk, ha 5 kg-nál többet hízom (kivétel terhesség alatt), akkor válás esetén a közös vagyonunk 70%-a jár neki, nem csak a fele.

2020. okt. 17. 19:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincs vele bajom, de akkor ez rá is legyen igaz. Mert ha csak te nem hizhatsz, akkor bomba nőként istápolhatsz majd egy zsírdisznót idővel. Tessék úgy megfogalmazni, hogy a szerződés őt is kösse.
2020. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ő testépítő, tehát sokszor van tömegelés és fogyasztás nála.
2020. okt. 17. 20:00
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító.
2020. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném: konkrétan nem kért tőlem ilyet, de tett már utalást arra, hogy a kövér vagy házasságuk alatt nagyon meghízott nők gusztustalanok, így gondoltam a kedvére tennék. Ami igazából nem nagy erőfeszítés számomra heti 5 edzés mellett.
2020. okt. 17. 20:02
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Most még foglalkozik magával. Aztán, hogy mi lesz 10 év múlva az megint más kérdés. Ez a te döntésed. Ha megteszed ezt a lépést, ilyen egyoldalúan, akkor szerintem idióta vagy. De ez teljes mértékben a te döntésed.
2020. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ismerem annyira, hogy 10 és 20 év múlva is fog, van annyira maximalista magával szemben. Miért gondolsz idiótának?
2020. okt. 17. 20:12
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy egyoldalú, rád egyértelműen negatívan ható kitétel,amit ráadásul te találtál ki. Ha szivatni akarod magad, az a te dolgod. De ember nincs, aki, ahogy öregszik nem hízik, hacsak a genetikailag nem vékony típus. Egyre több energia kell majd, hogy a lassuló anyagcseréd mellett se hízz, miközben a párod gyakorlatilag azt csinál majd amit akar, hiszen csak téged köt a szerződés. És ő is öregedni fog, lassul az anyagcseréje, romlanak az ízületi és egy ponton túl, vagy nagyon odafigyel majd magára, vagy mint a többség beleül a dologba és elhagyja magát.

Ahogy öregszik az ember, változik, változnak a prioritásai, a jelleme, az érdeklődési köre, könnyen lehet, hogy úgy egészében változnak az életkörülményeitek.

Szerintem naiv dolog kijelenteni, hogy pont ugyanilyenek lesztek 10-20 év múlva is. Azt meg egyenesen idiótának tartom, aki önként vállal láthatóan egyoldalú, kedvezőtlen feltételeket, minden garancia nélkül.

2020. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
17%
A kiscsaj nem kicsit szubmisszív. Nincs ezzel baj.
2020. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem én, hanem egy IGEN KOMOLY, ismert és elismert ügyvéd mondta, hogy idehaza, a házassági szerződés messze - messze nem olyan erős, mint az USA-ban.


SZERINTEM, ez a kikötés a jó ízlést sérti, így jogilag nem áll meg. Jó eséllyel bele sem fogják írni.

2020. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy jogilag megállna egy ilyen kitétel.
2020. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!