Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Csaltátok már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Csaltátok már meg a barátnőtöket? Ha igen, miért? Mi volt az indíték?

Figyelt kérdés
Légyszi, írjátok le, hogy miért tettétek, és hogy hány évesek voltatok akkor. Azt is írjátok meg, hogy mennyi ideje voltatok együtt a párotokkal, amikor a félrelépés történt.
2011. okt. 26. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2011. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
nem fiú vagyok, de én a párommal akkor 22 hónapja voltunk együtt, mikor lefeküdt egy másik lánnyal. Ő mondta el nekem, és az ok elvileg az volt, hogy még a kapcsolatunk első hónapjában beszéltem néha az exemről (ami tudom, hogy nagy hiba volt) és vágyott arra hogy valaki megértse. De megbánta. Megbocsátottam neki, de azóta is mar ez az egész belülről. Hogy egy oylan hülye ribanc (mert tényleg az, több faszt fogott, mint kilincset) aki még ronda is elcsábította. Jó két éve már próbálkozott. De akkor is nem értem miért engedett neki a párom... Na mindegy.
2011. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen!Már majdnem 2 évesek voltunk barátnőmmel, de Ő akkoriban nem volt mellettem (részleges távkapcsolat). Csakis a szex kedvéért történt! Be voltam nyomva (ami nem ok tudom). Megbántam nagyon! Nagyon-nagyon! Ha szereted a barátnődet, akkor én azt mondom, hogy ne csald meg soha, mert nem éri meg!
2011. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

nem soha és semelyik leendőt se fogom. inkább otthagyom ha már nem szeretem.


gerinctelen dolog

2011. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose csaltam még meg 1iket se,mert ha szeretek vkit akk nem alázom meg így.Már pedig csak azzal tudok 1ütt lenni akit szeretek,bármilyen hihetetlen is.
2011. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

még az elején igen.

a csajozós korszakomban voltam,uh vele találkoztam kedden,lefeküdtem vele és azon a héten még másik két csajjal ugyanígy.

aztán következő héten már éreztem,hogy ő nem hétköznapi,uh kitöröltem a többi csaj számát.

ja igen.

friss volt a dolog,azt hiszem a 3. találkozás volt és 25 éves voltam akkor.

2011. nov. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
40 éves vagyok jó házasságban, van egy 10 éves fiam is. Körülbelül 4-5 havonta megcsalom a feleségemet. Szeretem őt nagyon meg a családomat is, de valahogy nem bírok a véremmel. Nekem kell egy kis vérfrissítés pár havonta és mindig találni valami 20-on éves p*csát erre. Ez már így megy 13 éve.
2011. nov. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

"Csok" volt egy csajjal, de kb fel perc utan leloktem magamrol es

kimentem hanyni, mert o maszott ram, azt se tudtam hol vagyok.

Masnap nem is emlekeztem ra, este jutott eszembe, kb 4 honappal kesobb mondtam el.

2011. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Jah es meg igy is egett a pofamrol a bor, h nem is voltam vetkes.

Nem eri meg, inkabb verd ki:D

2011. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Persze, mert már unalmas volt
2012. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!