Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Veletek is igy van vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is igy van vagy csak velem?

Figyelt kérdés

Mielott szexelunk a ferjemmel mindig letusolunk elotte,mert azt szeretem ha tisztak vagyunk. (Persze amikor nagy a hev akkor mas a helyzet.)

Ez baj lenne vagy massal is van igy?



2020. okt. 29. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van.
2020. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi már szakítottunk, de 5 évet együtt voltunk a volt párommal. Engem sokáig nem zavart, mert voltak spontán együttlétek is. Aztán már csak a menjünk fürdeni volt a program, ami programozottá tette a szexet számomra. Egy ponton túl már elment tőle a kedvem is emiatt. Amíg volt egyensúly az előkészített szex és a vad elkaplak és hajrá típusú szex között, addig nem volt vele gond.
2020. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem. Igen, nalunk sincs minden egyes egyuttlet "megtervezve". Vannak spontan alkalmak, de akkor meg utana tusolunk. Attol fugg hogy jon ki a lepes :)
2020. okt. 29. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nőként nagyon elvenné a kedvem a dologtól. Alapból naponta tisztálkodunk, de alapból a higiéniával nincs gond nálunk. Engem ez lehangolna. Akkor az már túl megtervezett hatást keltene bennem.
2020. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Mi is tisztán szeretjük.
2020. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Mikor, hogy. Kifejezetten szex előtt nem tusolunk, theát nincs meg ez hogy na most szexelünk menjünk el tusolni. De ha úgy jön ki akkor nyilván igen, ha meg nem, azzal sincs baj, mivel mindennap fürdünk, így a higiéniával nincs gond. Akkor utána tusolunk.
2020. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire igen, friss zuhany után szexelünk, mert az orális kényeztetés órákat állott, beizzadt stb nemi szervekkel azért undi, + igénytelenség.

De vannak teljesen spontán menetek is, akkor az orált kihagyjuk.

2020. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!