Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vagyok kísértésnek ki téve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok kísértésnek ki téve?

Figyelt kérdés

Van egy férjem , modern nagy városi muszlim török.

4 éve vagyunk házasok , egyébként ő üzletember , és van egy közös 3 éves gyerekünk .


Néha veszekszünk, mint bárki más..

Eddig el sem tudtam volna képzelni, hogy más férfira a férjem kívül rá nézzek ... beszéljek ... vagy ismerkedjek....


Nagyon nagy kísértések vagyok ki téve ?! És nem tudom miért csinálja velem , ezt a sorost .


Mindenkinek van gyenge pontja , nekem a munkám . Igazából sokat nem dolgozom, mert van alkalmazottam, és a férjem sem engedi a pici miatt , hogy dolgozzak. Ami van 1,5 órás munkám , annak során megismertem szinten egy üzletembert (gyár igazgató ) .

A tárgyalások során közel kerültünk egymáshoz ... baráti tárgyalások lettek... majd flört...


Én nem tudom végig , hogy nem helyes ! Ő is tudja, hogy nem helyes ! Szimpatikus lett, majd megtetszett .... , és minden nap rá gondolok .... pedig tudom, hogy nem szabad !!!


Testiség majdnem megtörtént köztünk ..., de szerencsére nem lett belőle semmi.....


Nem tudom miért van ez a nagy kísértés . Korábban nem tudtam volna megcsalni a férjem ! De ha elvált nő lennék , és kapcsolatot szeretnek biztos , hogy egy ilyen férfival kezdenék.... Nagyon nagy a kísértés , és nem tudom, miért csinálja velem ezt a sors .


Tényleg az egyetlen férfi , akiért megcsalnám a párom ,... annyira nagyon hasonlóak vagyunk !

Az a gond , hogy már olyan szinten vagyunk egymással naponta ír , találkozni hív , képeket küldünk egymásnak , amit vissza gondolva nem is tudom , miért csináltunk .


Már az is nagyon rossz, hogy titokban chetelek és telefonálok vele... Volt köztünk csók , amiért a muszlim férjem ,,,,, de ha magyar lenne , akkor is jogosan lenne belőle akár öldöklés ....


És hülye vagyok , mert tudom ez mind mivel jár , mégis beszélek meg vele, találkozgatunk....

Es az a baj , hogy szerelmes lettem belé:(


3 hónapja tart ez köztünk :( Nem tudom kiverni a fejemből sehogy :( hiányzik a társasága ! És mint nő szégyenlem magamát , de kívánom vele... ..

Csak volt tartásom és nem feküdtem le vele .


A férjem idősebb tőlem jó pár tizen x évvel.

Ezzel a férfival 9 év van köztünk . Ha megtudná a férjem már attól kiborulna, hogy egy fiatalabb pasival kezdtem ki....



Egyébként 6 hónapja nem úgy szeretem a férjem mint régen ...

Elváltam volna tőle , csak volt mint gondolnak másik .., és a gyerekem apja ... stb közös háztartás stb...

A családom nem muszlim , de szinten vallásos, és a válás .. hűtlenség ,,, mi nálunk nagyon csúnya dolog ....



De úgy érzem nagyon megvagyok próbálva .... Szeretem ezt a férfit , tudom, hogy ő is engem. És nem tudom mit csináljak ?!


Egy olyan házasságban élek, amit nem szeretek. És mély érzelmeket táplálok egy másik férfi iránt :(


Teljesen ki vagy ettől már!

Ez a férfi azt mondta , gondoljam át , váljak el a férjemtől.


És utánna mi legyünk együtt ... Jogosan mivel tényleg nem úgy szeretem a párom mint korábban , csak mint ember és mint a gyerekem apját .


2020. nov. 1. 03:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

1. Az öldöklés sehol se normális, maximum a primitív népek körében. Arab vagy épp török emberek esetén. Bár nem, nem normális ott sem, csak engedélyezett. Azok pont ilyen idióták és elnyomják a nőket, simán kinyírhatják a feleségüket. Normális helyen, normális emberek között el kell válni ilyenkor. Az a szokás.

2. Szerintem te nem szereted a férjed.

3. Kísértés mindig van. Nem a sors csinálja, a megcsalás a te döntésed. Ha megcsaltad, akkor nem szereted. Válj el és kész. Nem egy nagy cucc, manapság minden 2. ember elvált már. Még mindig jobb, mint megölni a másik embert. Pont most volt erről egy film, Amerikai gyilkosság. Igaz történet. Ha férjed is ilyen és még csak nem is szereted már, akkor szépen nyújtsd be a válási papírokat.

4. Gondold át, hogy mennyire őszinte a szeretőd. Lehet csak megdugni akar, aztán szevasz. Mondjuk ettől függetlenül elválhatsz, ha már nem akarsz a férjeddel lenni. Nem kell vele maradnod.

2020. nov. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
5. És kérlek engedd el ezt a vallási hülyeséget. Csak egy életed van. Ne mások miatt maradj benne valamibe, ami már nem működik. A vallás egy hülyeség, mindegy hogy ki milyet gyakorol. A te életed, ne cseszd el. 2020 van, szabad nő vagy, hozhatsz szabad döntést.
2020. nov. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
a h.lyéket mindig kísérti sors. Sajna ki kell mondani a történet alapján, hogy egy ostoba tyúk vagy, teljesen beszűkülve. Ilyen szitura ilyen embernek még tanácsot sem lehet adni, úgysem érti. Majd a sors rendezi az életed.
2020. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Annyira jó hogy ritka szarul fogalmazol, így az első bekezdés után abbahagytam az olvasást, és utána látom hogy nemhogy bénán írsz, de ráadásul sokat. :)
2020. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát van rá esély, hogy a muszlim férjed lecsapja a fejedet egy findzsával. De gondolom ezt akkor is tudtad, amikor hozzámentél.
2020. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
egy nindzsával
2020. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a sztorit már vagy 5-ször olvastam itt...
2020. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Csak hirtelen három folytatásos történet ugrik be, amit itt követhetünk már egy ideje...

Olvasóként van mikor már kicsit uncsis, de benne lenni szörnyű lehet ha ennyire tanácstalan egy ember...

2020. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számolom, hogy hányadszor van már kiírva a kérdés az elmúlt időben.
2020. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, ezért mondom mindig hogy nem kell egy tizen x évvel idősebb pasashoz hozzámenni, pláne nem gyereket szülni neki, mert úgyis ez lesz a vége. Jön egy fiatalabb és hoppá.
2020. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!