Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vagyok kísértésnek ki téve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok kísértésnek ki téve?

Figyelt kérdés

Van egy férjem , modern nagy városi muszlim török.

4 éve vagyunk házasok , egyébként ő üzletember , és van egy közös 3 éves gyerekünk .


Néha veszekszünk, mint bárki más..

Eddig el sem tudtam volna képzelni, hogy más férfira a férjem kívül rá nézzek ... beszéljek ... vagy ismerkedjek....


Nagyon nagy kísértések vagyok ki téve ?! És nem tudom miért csinálja velem , ezt a sorost .


Mindenkinek van gyenge pontja , nekem a munkám . Igazából sokat nem dolgozom, mert van alkalmazottam, és a férjem sem engedi a pici miatt , hogy dolgozzak. Ami van 1,5 órás munkám , annak során megismertem szinten egy üzletembert (gyár igazgató ) .

A tárgyalások során közel kerültünk egymáshoz ... baráti tárgyalások lettek... majd flört...


Én nem tudom végig , hogy nem helyes ! Ő is tudja, hogy nem helyes ! Szimpatikus lett, majd megtetszett .... , és minden nap rá gondolok .... pedig tudom, hogy nem szabad !!!


Testiség majdnem megtörtént köztünk ..., de szerencsére nem lett belőle semmi.....


Nem tudom miért van ez a nagy kísértés . Korábban nem tudtam volna megcsalni a férjem ! De ha elvált nő lennék , és kapcsolatot szeretnek biztos , hogy egy ilyen férfival kezdenék.... Nagyon nagy a kísértés , és nem tudom, miért csinálja velem ezt a sors .


Tényleg az egyetlen férfi , akiért megcsalnám a párom ,... annyira nagyon hasonlóak vagyunk !

Az a gond , hogy már olyan szinten vagyunk egymással naponta ír , találkozni hív , képeket küldünk egymásnak , amit vissza gondolva nem is tudom , miért csináltunk .


Már az is nagyon rossz, hogy titokban chetelek és telefonálok vele... Volt köztünk csók , amiért a muszlim férjem ,,,,, de ha magyar lenne , akkor is jogosan lenne belőle akár öldöklés ....


És hülye vagyok , mert tudom ez mind mivel jár , mégis beszélek meg vele, találkozgatunk....

Es az a baj , hogy szerelmes lettem belé:(


3 hónapja tart ez köztünk :( Nem tudom kiverni a fejemből sehogy :( hiányzik a társasága ! És mint nő szégyenlem magamát , de kívánom vele... ..

Csak volt tartásom és nem feküdtem le vele .


A férjem idősebb tőlem jó pár tizen x évvel.

Ezzel a férfival 9 év van köztünk . Ha megtudná a férjem már attól kiborulna, hogy egy fiatalabb pasival kezdtem ki....



Egyébként 6 hónapja nem úgy szeretem a férjem mint régen ...

Elváltam volna tőle , csak volt mint gondolnak másik .., és a gyerekem apja ... stb közös háztartás stb...

A családom nem muszlim , de szinten vallásos, és a válás .. hűtlenség ,,, mi nálunk nagyon csúnya dolog ....



De úgy érzem nagyon megvagyok próbálva .... Szeretem ezt a férfit , tudom, hogy ő is engem. És nem tudom mit csináljak ?!


Egy olyan házasságban élek, amit nem szeretek. És mély érzelmeket táplálok egy másik férfi iránt :(


Teljesen ki vagy ettől már!

Ez a férfi azt mondta , gondoljam át , váljak el a férjemtől.


És utánna mi legyünk együtt ... Jogosan mivel tényleg nem úgy szeretem a párom mint korábban , csak mint ember és mint a gyerekem apját .


2020. nov. 1. 03:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért vagy kísértésnek kitéve, mert ahelyett, hogy az elején, mikor vonzódni kezdtél ahhoz a férfihoz, megszakítottad volna vele a kapcsolatot, inkább eljátszottál a gondolattal, hogy mi lenne ha... Itt az ideje észhez térned, mielőtt teljesen tönkre teszed a családodat. Fél éve lelkileg megcsalod a férjed, mert másnak adod meg azt a figyelmet, ami csak neki járna. Ha már őrá nem vagy tekintettel, legalább a kislányodat nézd, hogy ne egy csonka családban nőjön fel, hanem szerető apa és anya mellett.

[link]

2020. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!