Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem képes lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem képes lenne egy dominát igénybe venni, akkor nem szeret?

Figyelt kérdés

Azt mondta párszor megfordult a fejében és ugye ott szex nincs.

Szerintetek sem szeret ha erre képes lenne?



2020. nov. 21. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Akkor bizony nem szeret, és szexuálisan is hiányérzete van.
2020. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

"...és ugye ott szex nincs."

Má' mé'r ne lenne?! Látszik, hogy járatlan és rutintalan vagy az ágyban, így nem is csoda, hogy az urad máshol keresi, amit nem adsz meg neki...

2020. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

De miért nem leszel te a dominája?

Térdeltesd le meztelenül magad elé és vallja be minden mocskos kis vágyát. Aztán vegye meg neked a fétis göncöket és harmincezerért megalázod.

2020. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Problémákat okozhat, ha ilyen vágyai vannak és nem tudjátok ezt együtt megélni. Gondolom téged nem vonz ez a dolog, őt meg biztos eléggé, ha már megpendítette a témát előtted. Ennyiből azért erős következtetés, hogy nem szeret, deee nem szerencsés, hogy más nő alárendeltje akar lenni. Nem tudnátok együtt játszani ilyesmit?
2020. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Miért, szerinted ez a szeretet és szerelem megnyilvánulása?! Hát jó reggelt! 😂
2020. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Mi köze van a szeretetnek a dominához? Egyszerűen semmit nem adsz neki szexuális téren, szeretné megélni ezt a vágyát is. Nyilván egy jellemtelen senki vagy, aki nem h dominaként tudna viselkedni, de gondolom még csak egy tisztességes kefélésben sem lehet része. De ez csak nemi vágy, pont olyan mint az evés, ivás. Kell. Ennek semmi köze nincs hozzá, hogy egy embert szeretek vagy nem. Jó esetben ezek a vágyak a társammal valósulnak meg, vagy az adott szeretett emberrel. Nem tudom más hogy van vele, de én azért nem tudok valakit szeretni, mert odadugja a seggét elém, hogy csinálj amit akarsz. Ám ha reggelente kávét főz, vagy vacsorával vár, azt meglehet szeretni, mert tesz érted valamit. Sajnos a "nők" itt bsszák el, csak a seggek röpködnek, azt csodálkoznak h senki sem szereti őket, vagy "csak ideig óráig". Neked meg még csak a segged sem létezik..... :) Mit akar az az ember tőled?!?!
2020. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

6


Ööö azért szerintem van átmenet a domina meg az "odadugom a seggem" között. Attól, hogy a kérdezőt nem izgatja ez, még lehet jó az ágyban és szeretheti a szexet. Azt meg aztán végképp nem értem, miért lenne jellemtelen senki emiatt... ha a párjának ilyen vágyai vannak és nem tudják ezt együtt megélni az gond, viszont a kérdezőt sem lehet hibáztatni amiatt, ha ez őt nem vonzza szexuálisan.

2020. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
70%
Lehet csak egyszerűen kíváncsi rá milyen mikor nem az ő akarata érvényesül. Attól még szerethet és ragaszkodhat hozzád.
2020. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ommm.. Oké. Én szeretem a szexet, többször is lenne rá igényem mint neki. Mert ő néha erre vágyna, de nekem ez a szerep nem megy. A házasságunk ezen kívül rendben van. Csak az nem tiszta, hogy fel merült ez benne.. Nekem meg se fordulna a fejemben,hogy mással..
2020. nov. 22. 08:35
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Szóval rendben van a házasságotok. Akkor nincs is kérdés. Sok sikert a továbbiakban! 😂
2020. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!