Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem képes lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem képes lenne egy dominát igénybe venni, akkor nem szeret?

Figyelt kérdés

Azt mondta párszor megfordult a fejében és ugye ott szex nincs.

Szerintetek sem szeret ha erre képes lenne?



2020. nov. 21. 19:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Lyézusom.... szóval rendben van a házasságod. A férjed épp egy dominához készül (ha még nem tette meg), de a házasságotok rendben van.

Mindent értek.

2020. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azt írtam ezen kívül van rendben. Tehát egy probléma van, ez.
2020. nov. 22. 12:53
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Ez a kérdés mar ki lett maxolva. Ezen nincs mit beszélni még. Mindenki leírta, hogy mit gondol erről. Én kibasznám, mint azt a bizonyos macskát, de más lenyeli azt is, ha szarrá csalják a kapcsolatában. Mindenkinek más a tűréshatára. Innentől te döntesz, de ezen nem fogunk még napokig vitatkozni.
2020. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne ezzel problémám, ha megnézhetem mi történik ott, mi vonzza benne a férjemet és akár még megtaláljuk azt is, hogyan tudok én résztvenni a játékban anélkül, hogy kellemetlenül érezném magam. Szerintem izgalmas lehet, de nekem elég perverz fantáziám van, nyitott vagyok bármire.

A szexuális vágyakat semmiképpen nem keverném össze a szeretet kérdésével.

2020. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Sztem már volt dominánál...
2020. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 eakos1 ***** válasza:
64%

Hát tudod nem vagyunk egyformák, nők közül is sokan csalják a férjüket mert másra vagy többre vágynak. Ettől még szerethetik a férjüket. A szeretet és a vágy kiélése két külön dolog. Ez a világ ilyen még akkor is ha sokan nem akarják meglátni vagy elfogadni.

És mégvalami. Ha valakit IGAZÁN szeretsz akkor neki a legjobbat kívánod, SZÁMÁRA a legjobbat.

Szóval ha te nem elégíted ki a vágyait akkor vagy hagyod, hogy máshol kiélje és lesz egy boldog pasid, vagy próbálhatod tiltani és lesz egy fusztráld férfi melletted.

2020. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Aki nagy mellénnyel írja, hogy ilyen meg olyan biztos abban, hogy a dominánál "szex is vót" az legalább utánajárt már ennek a témának? Még mielőtt a pálya széléről bekiabálgat, ha már egyszer nem érintett benne.


A dominák (mármint nem az útszéliek akik "dominátisvállalok mert vanazapénz" címen vesznek valami szexshopos korbit) a ténylegesen dominák fogadnak úgynevezett "szubokat" vagy "szolgákat", akik éppen a dolog specialitásánál fogva "nem méltóak" hozzá, hogy hozzáérjenek az "Úrnőhöz".

Eljátszanak a pasikkal, uralkodnak rajtuk, kiszolgáltatják magukat, megbüntetgetik őket, aztán annyi. A pasik örülhetnek, hogy az Úrnő volt olyan kegyes, és foglalkozott vele egyáltalán.

2020. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy már volt. Azt mondta, egyszer megfordult a fejében, de odaig se jutott el, hogy keressen egyet. Mindenesetre tudom, az már rossz jel, hogy egyáltalán felmerult benne. Azon gondolkodtam talán ha megengedem meg mindig jobb, mintha titokban megcsinalna. Bár nekem is vannak vágyaim amiket nem tudok megelni, de mégsem megyek máshoz.
2020. nov. 23. 20:40
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

Na, szóval neked is vannak vágyaid, amit a férjed nem ad meg, és a férjednek is vannak vágyai, amit te nem teljesítesz.

Kérdezem én: mi a lóf..t kerestek ti egymás mellett?!

Egy jó házasság varomulira nem erről szól. Vagy mindketten beéritek a langyos fossal?

2020. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudná a férjed-legalább részben- megadni amire vágysz?
2020. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!