Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy domina lányt kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domina lányt kevésbé érdekel a magasságkülönbség? Egy dominát nem zavar, ha alacsonyabb vagyok nála?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te is olyan dominára vágysz, aki nem a herédet rugdossa meg korbácsol, hanem azért élvezetet is nyújt és jól "leápol". Csak sajnos az ilyen csajok általában elég kiéhezettek/buják és a testiség náluk hatványozottan fontos és sokkal jobb egy magas, izmos ártatlan szépfiút "megkínozni", mint egy alacsony nyikhaj hobbitot. Illúzióromboló. Utcán meg természetesen egy pillanatig nem fogja magát égetni veled. Arról nem is beszélve, hogy kötve hiszem, hogy alacsony pasiként lenne egy min. 18 centis vastag dákód. Márpedig a domináknak általában nem sok élvezetük van kisfarkú pasik "kínzásában".
2018. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sem őt, sem prostit.

Pénzért csinálják.

2018. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem prostira gondoltam.

Napi szinten látok olyan párt,ahol a lány magasabb,ma már nem divat magassággal foglalkozni

2018. ápr. 7. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Félreértettem a kérdést. Úgy jött le, hogy fizetős domina fogadna-e?


Egyetértek, tényleg nem rendkivűli manapság az olyan pár, ahol a nő a magasabb, napi szinten többet ilyezlt is látni. Hogy a domináknál hogy oszlik ez meg fogalmam sincs.

2018. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Szerintem meg pont, hogy manapság a divat a magas pasi-alacsony csaj párosítás. Soha korábban nem számított a férfi magassága, mint a mostani divatvilág által diktál konvenciók korában.
2018. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy normál kapcsolatban ez valóban nem számít, de elmondanám neked, hogy nagyon kevés olyan nő van aki valóban dominaként szeretne funkcionálni egy párkapcsolatban. A domináns csajok inkább a férfias férfiakat szeretik betörni de párkapcsolatra nem biztos, hogy ez kell nekik.
2018. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!