Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rendőr fiúról elképzelhető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőr fiúról elképzelhető, hogy mazochista, papucs tipus lenne? Tehát dominát akarna?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma nem azok lesznek feltétlenül rendőrök, akik kemény fiúk... és igen, lehet, hogy kemény nőt akar maga mellé, legyen akármilyen is.
2018. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ember azt gondolja,hogy egy rendőr kemény és férfias,egy igazi férfi.De ennek ellenére lehet egy totális papucs is,akit akár meg is ver a barátnője?
2018. szept. 22. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
persze,kemények? sok nő is van.nullák.
2018. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Ahogy eddig tapasztaltam, csak a legostobább, másokat zaklatni vágyó, azok felett valamilyen szinten uralkodni akaró defektes egyének mennek rendőrnek. Szerintem mindegyik elcseszett valamilyen szinten. Szóval nem lepődnék meg semmin. Normális ember önként nem csatlakozik egy erőszakszervezethez sem.
2018. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
#4 Mi van ha szeretnr valami jót tenni? Az erőszakszervezet értünk van, nem ellenünk. Anélkül nincs állam. Ha nincs állam, nincs állampolgárság. Ha nincs állampolgárság, akkor nincs nyugdíj.
2018. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
78%
Valahol azt olvastam, h sokszor, akik a mindennapokban domináns szerepben, ezt igénylő munkakörben, vezető pozícióban vannak, a hálószobában pont alárendeltek szeretnek lenni. És aki az életben alárendelt, beosztott és hasonlók, az ágyban domináns akar lenni. Gondolom ez olyan lelki kompenzáció lehet.
2018. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem simán, hisz a való életben neki dominánsnak kell lennie a munkájából adódóan, így a magánéletben kvázi ő is vágyhat büntetésre viszonzásképp egy szép nőtől.
2018. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általában azok szoktak otthon alárendeltek lenni, akik a munkájukban mások fölött állnak, tehát főnökök, börtönőrök, rendőrök, stb.

Tehát a válasz egyértelmű igen könnyen elképzelhető, de ez nem jelenti az, hogy az is.

2018. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5: Már elnézést, de a nyugdíjat összehozni a dominanciával kissé badarság.
2018. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Nincs jó véleményem a rend őreiről. A legtöbb azért megy rendőrnek, hogy a hatalmával vissza éllhessen.


De nem tartom kizártnak hogy van köztük igazi férfi is. Az igazi férfi is lehet ilyen vagy olyan.

Egy sub férfi szerintem még férfi attól, hogy a párkapcsolatában ő az alárendelt.


Attól, hogy valaki sub, nem feltétlen papucs és tutyi mutyi férfi.

A legtöbb karakán férfi néha szereti ha nem neki kell döntenie, irányítania.

2018. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!