Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon erős szexuális vonzódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős szexuális vonzódás lehet-e probléma a házasságban?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a férjemmel. Nagyon szeretjük egymást, de tűz és víz a természetünk. Nagyon erős kapocs köztünk a szexualitás, de úgy érzem, ez probléma is, mert elfed más problémákat. Azt értem ezalatt, hogy az ember, ha kielégül testileg, lelkileg is egy darabig, ücsörög a rózsaszín felhőcskéjén, majd jön egy vita, ezt követi egy levezető szerelmeskuedés, és minden kezdődik elölről.

Ti hogy vagytok ezzel?



2020. nov. 23. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Nincs kifogás. Engedned kell hogy dugjon.
2020. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Mi ezzel a gond?

Ha megoldódik a probléma, hát legyen így...

Milyen más problémákat fed el?

Van valami más gondod?

2020. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem egyoldalú a vonzódás. Ez is egy sztereotíp válasz, mintha a nők nem szeretnék a szexet ....
2020. nov. 23. 14:02
 4/23 A kérdező kommentje:
Azokat a tulajdonságokat fedi el, amik rosszak, amiken dolgozni kellene. Én pl. türelmetlen vagyok és vehemens, a férjem kevésbé megértő. Lelkileg kellene jobban közelítenünk egymáshoz. Hogy harmonikusabb legyen a viszonyunk.
2020. nov. 23. 14:06
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Tehát lényegében a szex tart össze benneteket, akik amúgy abszolút nem illenétek össze?
2020. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Meg egy gyerek :). Meg a szerelem :). Megvan a szerelem is. Csak harmónia van kevés.
2020. nov. 23. 14:12
 7/23 anonim ***** válasza:
3%
Kit érdekel a harmónia. Ha az Úr megkíván, akkor meg vagy kívánva.
2020. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És ha én megkívánom az uram, akkor ő van megkívánva :).
2020. nov. 23. 14:19
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

Állítólag az okosak szerint nem jó, ha a szex tart össze egy kapcsolatot. Ha majd x év múlva elmúlik a vágy. Akkor ott marad a probléma.

Saját véleményem szerint, viszont pont ellenkezőleg.

2020. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Örülj neki, hogy ötvenes nőként is még kellesz neki.
2020. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!