Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert van az hogy 10 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy 10 ev szakítás után is szíven ütött hogy facebookon lattam hogy felesége lett az exemnek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert annó nagyon szeretted, és aki igazán fontos azt egy újabb kapcsolat sem mindig tudja feledtetni.
2020. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira rosszul esik hogy ezek szerint ő tultette magát rajtan, csak nekem rossz még...
2020. dec. 3. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy valószínűleg az ego-d sérülhetett, tehát nem feltétlenül a párod iránt érzett érzelmeid miatt ütött szíven az eset.


Teljesen természetes, hogy ezek kicsit meglepnek. Ha gondolod, akkor keress egy pszichológust, aki tud segíteni végigmenni rajta, hogy pontosan mit érezhetsz.

2020. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

#2: 10!!! év eltelt!

Keress fel szakembert.

2020. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez szomorú... mert ez csak annyit jelent, hogy nem találtál 10 éve olyan embert, aki überelni tudná Őt.. azért ez 10 év távlatából nem egészséges, vagy hogy is mondjam.. nem hétköznapi dolog. Az igaz, ha valaha szeretted, mindig szeretni fogod, de már teljesen más minőségű szerelemmel.. nem olyannal, mint amilyennel a párját szereti az ember : /
2020. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje, hogy te is továbblépj, és szerezz egy jó férjet. :)
2020. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10 év, elhiszem hogy hirtelen olyan fura érzés. Velem is volt ilyen de az hogy rossz h túltette magát rajtam ennyi idő után azt nem mondanám, mert az azt jelentene hogy valami nem oké nálam. Ennyi idő alatt még szép hogy túltette, neked is azt kéne. Miért nem megy? Ez sok idő.
2020. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miert nem megy. Azóta lett ferjem, akit tisztelek es szeretek es ezért nem értem hogy miért foglalkoztat 10 ev utan ennyire az exem. Vele almodok nagson sokat. Az teny es valo hogy abban az idoszakban mikor az exemmel voltam, jobb életem volt, nem voltak problemaim. Most azért már más a helyzet. Úgy érzem hogy elmultak az évek felettem úgy hogy nem ugy eltem ahogy szerettem volna.
2020. dec. 3. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről teljesen érthető, hiszen az életed egy része volt, annó vele terveztél, szeretted gondolom. Fura érzés látni, hogy most mással van nyilván.

Másrészről szerintem azért kavart fel ennyire a dolog, mert lehet még ragaszkodsz hozzá, illetve lehet, a mostani kapcsolatod nem olyan, mint képzelted. Ahogy írtad, az életed se olyan, mint szeretnéd. Célok, vágyak, amik régen kialakultak benned, és egy részük mostanra vagy bejött, vagy nem. Igazából szerintem ez a szituáció a saját életedre hívja fel a figyelmet, egyfajta számvetés, hol tartasz most az életedben és figyelemfelhívás, ha valamit másképp kell csinálnod, akkor tedd meg!

2020. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még nem voltam hasonló helyzetben, de el tudom képzelni, hogy szíven üt, mert ez végleg lezárult. De ha te már férjnél vagy, akkor nem abba kéne beleélni magad, hogy mennyire rosszul esik, hogy megnősült. Hanem arra fókuszálj, hogy milyen szerencsés vagy, hogy melletted áll valaki. Szeresd a férjed!

Ne a múlton merengj, ne tépkedd föl a sebeidet, ne nézegesd a Facebookon! Akkor hoztatok (vagy csak egyikőtök) egy döntést, benne vagy egy helyzetben, hozd ki ebből a legjobbat!

Mit nem adnék, ha újra találnék valakit, akivel szerethetjük egymást!

2020. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!