Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakított velem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított velem miért kíváncsi a mostani páromra és miért nézi a Facebook-omat?

Figyelt kérdés

Rendszeres nézegeti miket posztolok, mit rak ki a mostani barátom stb.


Nem tudom van-e neki párja most mert nem érdekel.

[3. személytől hallottam vissza róla, hogy finoman szólva is naprakész rólunk.]


Mindezt úgy, hogy anno ő dobott ki engem pár éve.



2020. máj. 31. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem érdekel, akkor mit foglalkozol azzal, hogy mit csinál? Mindenki szokott nézelődni, ezek a szarok arra vannak.

Szerintem téged még nagyon is érdekel az előző párod. :/ :D

2020. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, hanem a mostani páromat féltem tőle egyre jobban. :/
2020. máj. 31. 22:49
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

A fenéket félted.


1 esnek igaza van

2020. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel az exem, de azért néha mégis ott motoszkál bennem a kíváncsiság, hogy vajon mi lehet vele. Ilyen a női lélek. Nem tudom hogy nő vagy vagy férfi, de miért félted tőle a párodat?
2020. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád még hány ember és milyen célból nézeget minket és a kiposztolt dolgainkat a világhálón, egyből törölnéd magad mindenhonnan. Szerintem felesleges ilyen dolgok miatt hisztizni, hogy az ex követi az életeteket. Lehet csak megbánta, hogy elengedett és esténként szomorkodik miattad. Ez azért még nem akkor bűn. Nem csinált semmit, csak megnézte a kipakolt képeiteket. Lányok szoktak a közösségi oldalakon nézelődni adott emberek után, ahogy fordítva fiúk is. Főleg ha szerelmesek. Nem kell emiatt őrültnek beállítani senkit. Főleg, ha ezek mellett semmit nem csinált. Nézni szabad, ha zavar, hogy bárki láthatja a dolgaitokat akkor korlátozd le. Nem kell azért itt ekkora felhajtást csinálni.

Ez az dolog még messze áll attól, hogy félned kéne. :D ez inkább vicces, lehet egy kicsit szerelmi bánata van a lánykának, de ez nem olyan hatalmas bűn. Majd kiszeret belőled szépen és elfelejt, mert rájön van mégiscsak jobb is az exénel.

2020. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Csinált már épp pár dolgot ami azt illeti. :/


Bár nem Facebook-on, hanem más oldalakon.

2020. máj. 31. 23:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Miket?
2020. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Így viszont, hogy semmi konkrétat nem mondasz, hogy mit csinált és mitől félted a mostani kapcsolatodat mi se nagyon tudjuk eldönteni, hogy milyen céllal nézeget, esetleg túlgondolod. Nagyon idegesítőek ezek a kérdések, amikor fél információ után teljes értékű választ vársz.
2020. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát egy picit beregisztrált pár fake profilt és azokról kérdezgetett, mi újság stb.


Miután elolvastam az üziket de nem válaszoltam törlődött a profil és pár héttel később új, ismeretlen és fake-nek tűnök profilok érdeklődtek a magánéletem után privát üzenetekben.

2020. máj. 31. 23:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Facebookon?
2020. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!