Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyott a férjem egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem egy másik nőért, kicsi gyerekkel, és elkezdett teljesen leépíteni minket. Aki hasonló helyzetben vot, hogyan dolgozta fel? vn kiút? lehetünk még boldogok?

Figyelt kérdés

#gyerek #válás #egyedulalloanya
2020. dec. 5. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Persze hogy lehetsz boldog, ne beszélj butaságokat.

Csak éppen nem holnap, meg holnapután. Nehéz lesz az életed, sok munkával jár egy gyerek, főleg egyedül, de ha nem dagonyázol a keserűségben, előbb utóbb meggyógyulnak a sebek és boldog leszel.

Előre nézz, kitartást.

(+A vígjátékok, komédiák, satöbbik nagyon alulértékeltek. Később hidd el, egy nevetés csodákra lesz képes.)

2020. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém kettővel csinálta ugyanezt. Egy évig hiába vártam, kerestem, aztán győzött a kíváncsiság, kellek-e még bárkinek, és én is kerestem mást, és szinte rögtön találtam is és most még (?) nagyon szerelmes vagyok. Azóta vissza akar jönni, mert ő most jött rá, hogy mégis a család az élet értelme és szerinte tanuljak az ő hibájából és ne kövessem el ugyanezt, hogy eldobom életem igaz párját... és hasonlók mentek 3-4 hónapig, mióta rájött nem leszek örökre tartalékban. Most válunk végre. Hát akárhogy alakul, egy év alatt legalább rájöttem, hogy egyedül sem vagyok életképtelen meg selejtes se és talán sikerült felnőnöm.
2020. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!