Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van valaki hasonlo helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki hasonlo helyzetben? Ugy erzem, hogy hazvezetono vagyok a hazassagomban.4 eves a fiunk, minketten imadjuk. Miota megszuletett maximum 3 havonta bujunk agyba. Persze minden mast elvar tolem.

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy van valakije. Sajnos nem erzem magam felesegnek csak anyanak. Nem tudom miert lett mas. Meg csak 33 eves vagyok es nem akarom igy leelni az eletem, de ott a gyerek. Semmiben nem segit, hazimunka, gyerek, stb. Mikor megharagszom ra van hogy egy hetig sm szol hozzam. Persze aztan kikenyszerit tolem egy puszit es el van intezve.

#Hàzvezetőnő
2015. máj. 9. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

A házimunka részhez - Dolgoztok mindketten, vagy te otthon vagy?

A testi részéhez - te hogyan viselkedsz, kezdeményezel? Te milyennek látod magad, vonzónak, kívánatosnak, szépnek? Igényes vagy magadra? A gyerek előtt milyen voltál és milyen most? Akkor milyen volt a szexuális életetek?


A segítőkészség hiányához, sértődöttséghez - próbáltál már vele beszélni erről? Te hogy viselkedsz vele, ha ő sértődik meg rád? Hogyan kezelitek most a problémákat és hogyan kezeltétek régen? Vagy mindig is ilyen volt?


Gondolj bele, és sokmindenre rá fogsz jönni.

2015. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Na ezért nem mentem férjhez, és nem is fogok.
2015. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

"Na ezért nem mentem férjhez, és nem is fogok."


Ja, mert ha együtt élsz valakivel vagy "csak" élettársak vagytok, ez elő sem fordulhat...

2015. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Ó erre a házicseléd dologra roppant egyszerű a megoldás, csak igényel némi türelmet részedről. Egyszerűen nem csinálsz meg neki semmit. De tényleg semmit. Nem mosol rá, nem főzöl neki, amit szanaszét hagy azt szépen áthordod az irodájába, vagy ha nincs saját kuckója akkor a szobában az ő felére. Kell hozzá némi türelem és kitartás, de ez beválik. Csak aztán ne hagyd újra elkényelmesedni.

A gyerek dolog se nehéz, közlöd vele, hogy "drágám x órára/napra elmegyek, addig te leszel Pistivel". Többször ismételd.

A szex, arra nincs trükk, ahhoz őszinteség kell. Két felnőtt ember leül és megbeszéli mi a baj, miért nem mennek úgy a dolgok ahogy kellene. De nem vádaskodva, kiabálva, csak szépen nyugisan.

2015. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk. Lehet, hogy pont az a baj, hogy egy helyen. Miutàn megszülettett a kisfiunk en probalkoztam kezdeményezni, de siman lepattintott. Meg parszor megismetlodott aztan feledtam. Mikor megismerkedtunk 14 eve, akkor is pont igy neztem ki. Na jo akkor rovid most hosszu a hajam. Na meg ne szepitsuk van azert plussz 10 kg is.
2015. máj. 9. 19:24
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
És nem gondolod, hogy a plusz 10 kiló az oka?
2015. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, mert mikor megismerkedtünk is jó húsban voltam. Szóval nem egy vékony alkat vagyok. De lehet, hogy igazad van.
2015. máj. 9. 19:38
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
A plusz 10kg az oka, hogy hagyja meggebedni a feleségét a munka-házimunka-gyerek szentháromság alatt? Ne nevettesd már ki magad. Ha meg zavarja az a kis plusz akkor mondja azt, hogy drágám ezt meg ezt átveszem én, ekkor meg ekkor vigyázok a kicsire én, menj el nyugodtan tornázni.
2015. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, én vagyok túl pesszimista, de ha a saját párod nem veszi észre azt, hogy meggebedsz a házimunkában és szinte tönkremész, ráadásul a saját gyerekét is letojja magasról, az nem való se apának, se férjnek, se élettársnak, semminek. Úgy látszik, rosszul választottál. De még elhagyhatod, gyerekkel is kezdhetsz új életet.
2015. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A gyereket imádja. Persze nem azt a részét ami nehezebb pl.fürdetés stb. Minden nap álomba cirógatja, focizik vele...

Szóval ha rosszalkodik, akkor az miattam van.

2015. máj. 9. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!