Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már vki hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már vki hasonló helyzetben? Helyre tudták hozni?

Figyelt kérdés
Férjemmel 7 éve vagyunk egyutt, abbol 4 éve hazsok. Van ket gyerekuk is, en 30 eves vagyok, ő 38. Az elmult 3 ev nem volt egyszerű, kis korkulonbéggel jött mndket gyermek, plusz költözés is volt, és anyagi gondok. Mostanra lenyugodtak a dolgok, viszont a szexualis eletunk messze ne kielegitő. Havi 3-4 szex van, az se tart tul sokaig, ferjem hamar elelvez. Nem tudjuk, mi a problema, de, azaz tudjuk, vmifele szexualis elmulas. Erthetetlenul allunk a dolgok elott, mivel amugy nagyon-nagyon jo tarsai vagyunk egymasnak, nagyon szeretjuk egymast, sok dolgot csinalunk is kettesben, sokat beszelgetunk. Ez mar lassan egy eve tart, most alltunk neki komolyan beszelni a dologrol, de hat nem egyszeru. Ismerős ez vkinel?
2014. dec. 18. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Keressetek kalandokat...passzoljátok le a gyerekeket és próbáljatok ki extrém szituációkat, helyzeteket, akármit...osszátok meg egymással a legféltettebb vágyaitokat, amit talán még magataoknak sem mertetek bevallani és kezdjétek őket egyesével megvalósítani...próbáljatok ki akármit, ami nektek belefér...hidd el, ezek a kis lopott pillanatok, kalandok, úgy felpezsdítik a szexuális életet, hogy egész nap egymáson jár majd utána hetekig az eszetek, és este alig várjátok majd, hogy egymásnak essetek...:) tapasztalatból írom, az egésznek csak a fantázia szab határt (8 éve vagyunk együtt, 2 gyerek van)
2014. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nalatok is volt hasonlo? Tapasztalatból irod?


Köszönöm szepen a valaszod!

2014. dec. 18. 08:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudja az agyam befogadni azt, hogy ket emer, aki szeretk egymast, azoknal ne lehtne ezt vhogy megoldani.
2014. dec. 18. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Klasszikus stressz okozta zavar, ma sajnos népbetegség.

Majdnem a tükörképe vagyok (vagyunk) annak ami veletek történik. Gyerekek, költözés, felújítás, állásvesztés, anyagi gondok napi szinten. Annyi a (jelentős) különbség, hogy mi nem vagyunk annyira boldogok egymással.

Míg korábban nem volt gond szexuális téren, ma már inkább havonta csináljuk jó esetben, de csak olyan rutinszerűen, néha "viccesen" megjegyezzük hogy na akkor egy hónap múlva legközelebb.

Ide vezetett a sok stressz. Nem csak a páromat nem kívánom, más nők sem indítják be a fantáziámat, egyszerűen túl fáradt vagyok az egészhez, inkább megoldom magamnak(ami a gond része). Önző lettem, egyszerűen se kedvem se energiám arra, hogy a páromat is hosszan kényeztessem, mint pl régebben.

Most pszichológushoz járok, közepes depresszióval ami ezzel együtt jár. Szerintem a férjedre is ráférne egy szakember, mert sokszor nem tudjuk megoldani a problémáinkat egyedül, nem szégyen segítséget kérni.

2014. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

En is jarok mar egy ideje, m ugy gondoltam, biztos vmi eletszakaszos fazis. Sokat is segitett abban, h mikent kezeljem a dolokat.


Ti miota vagytok egyutt?

2014. dec. 18. 09:29
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
5 és fél éve. De a ti helyzetetek annyiból jobb, hogy az érzelmi életetek hibátlan. Mi nem is alszunk egy ágyban.
2014. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Uh, bocs, h ezt mondom, de az mar a veg :((( hány evsek vagytok?
2014. dec. 18. 09:38
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Csak 30, voltaképpen a gyerekek miatt vagyunk együtt, de nem valószínű hogy túl sokáig. Vágyom a szerelemre és a harmóniára, ezt itt nem kapom meg. Na de nem én vagyok a téma hanem ti. :)

Említed hogy te már jársz pszichológushoz, felvethetnéd neki is hogy elmehetne, akár ketten is ha szükséges. Nem párterápiára gondolok, hanem egyénire. Talán egy idegennek könnyebben megnyílik(nálam bevált).

2014. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Igen tapasztalatból írom. Nálunk az jelentette a törést, hogy az első babával veszélyeztetett terhes voltam, és tilos volt a szex 8 hónapig. Abban a 8 hónapban gyakorlatilag megszünt az intimitás a kapcsolatunkban, ráadásul megszületett a baba, ami olyan szempontból nehezítette a dolgunkat, hogy minden visszaálljon a normál kerékvágásba...De aztán mikor eldöntöttük, hogy ok, ez így nem mehet tovább, változásra van szükség, és elkezdtük ezeket a kalandozásokat amiket írtam, nagyon jó lett a helyzet...sosem volt még ilyen jó a szexuális életünk, még amikor összejöttünk, és állandóan szexelni akartuk akkor sem...:) Olyan dolgokat osztottunk meg egy1mással amiket nem gondoltuk, hogy valaha is bárkinek elmondhatunk, és sok minent ki is próbáltunk...olyan dolgokat is, amik prűd személyeknek kissé akár megbotránkoztatóak is lennének...de ez is ad egy pluszt, egy cinkosságot, egy közös titok, ami eszünkbejut mikor összekacsintunk egy nagyobb társaságban, akik biztos nem feltételeznének rólunk ilyen dolgokat...:P
2014. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9/9: jo ilyet olvasni, ugysek vagytok! :)))
2014. dec. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!