Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menyasszonyomat miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyomat miért zavarja annyira, hogy anyukámnak haszonélvezeti joga van minden vagyontárgyamon?

Figyelt kérdés
A házon is van neki haszonélvezet meg a két autón is, mert anyukám fél, hogy ha megnősülök akkor ki fognak zsákmányolni. Anyukám szerint a legtöbb nő csak erre utazik. Mivel már eléggé előrehaladott korban vagyok, nem voltam még házas így én is félek kicsit ettől, mert manapság mindenütt tényleg azt lehet hallani, hogy a nők csak a férfi pénzére utaznak, utána ha megszerezték akkor lelépnek és mekkorát kaszáltak a válásból. Kicsit félek ettől az egész házasság dologtól őszintén, de 39 évesen már úgy érzem ideje lenne megállapodni és páromról azt hiszem, hogy szeret, bár ez nem tudom mennyiben fog változni majd ha össze házasodtunk. Anyukám is nagyon ellenzi a dolgot. 39/F

2020. dec. 8. 08:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
92%

Mert a menyasszonyod ugyanúgy fél hogy kizsákmányolják és az utcára kerül.

Tá attól félsz hogy ő a penzedre hajt, ő meg attól fél hogy kibújik belőled az erőszakos állat, és verni fogod/ bezárod a lakásba / megerőszakolod / stb, és neki nem lesz hova menekülnie, és nem lesz pénze amiből meneküljön. Mert manapság tényleg mindenütt ezt lehet hallani, hogy a pasik csak a házassági cukik, utána jön az agresszió.

2020. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
17%
1. A kérdező menyasszonya csóró és nem tudna magáról gondoskodni, miközben hozzámegy egy olyan férfihoz, akinek háza és két kocsija van? Ha az igaz, amit mondasz, akkor a kérdező menyasszonya tényleg a pénzére utazik.
2020. dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
91%

Akkor minek házasodsz meg,ha már ettől félsz?

Ezek szerint jobban félted a vagyonod,mint amennyire szereted a csajt.

Anyuci pici fia...

Amugy érthető ,hogy zavarja.Ha felnőtt lennél el tudnád dönteni,hogy mi a jó neked,nem pedig anyuci dönti el helyetted.

Szerintem igy nem házasodj meg.Anyós tönkre fogja tenni a házasságot.

2020. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 A kérdező kommentje:

#1 Neki csak egy 2001-es Suzuki-ja van. Más vagyontárgya nincs is. Így őtet kizsákmányolnom nehéz lenne:) Sajnos én vagyok az, aki jóval többet visz bele ebbe a házassságba anyagilag, ezért is félek kicsit.


Amúgy meg egyáltalán nem vagyok agresszív típus, ilyesmitől nem kell tartania.:)

2020. dec. 8. 09:08
 5/99 anonim ***** válasza:
97%
Ha már feleségül készülsz venni, akkor ideje lenne őszintén kommunikálnod vele. Erre a kérdésre csak ő tudhatja a valódi választ. Bízom benne, hogy nem némely nő pénzéhsége miatt írtàl ki kérdést a gyakorira, hogy egyöntetűen ráaggasd az összesre.
2020. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt borzasztóan anyámasszony katonája vagy. Anyuci pici fia.


Másrészt persze, minden nő a pénzre utazik....a kedves muter nem nő? Ja de, ezek szerint ő is csak a pénzre utazik:D

Ez enyhén szólva is rosszindulatú általánosítás. Nem mondom hogy nincs ilyen, de azért nem mindenki megy csak arra.


Egyébként meg tök érthető ha ez a menyasszonyodnak nem tetszik. Nem az hogy valamennyi van neki, hanem hogy MINDENEN.


Nem is a haszonélvezettel van a baj, hanem az indokkal.

2020. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
100%

#4

Szerinted a kizsákmányolás annyiból áll, hogy elveszik a pénzed?


Az még a legkevésbé rossz.

2020. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
13%

6.-nak.


Nő vagy, mi?


Kérdező okosan teszi, ha mindenét védi, a nő, ha lelép semmit nem érdemel!

2020. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
100%

Mert a haszonélvezeti jog nagyon rossz megoldás a problémára. Teljesen függő helyzetben vagytok és lesztek anyukádtól. Bármikor, amikor összevesztek vele, mondhatja azt, hogy akkor adjátok oda neki az ingatlant meg a két autót holnap.


Elvileg a házasság előtti vagyon nem osztódik váláskor, de ha mégis szeretnéd magadat bebiztosítani, akkor egy házassági szerződés jobb lenne. Ha haszonélvezet marad a lakáson, akkor a feleséged mindig hátrányban lesz anyuddal szemben, mert édesanyád (és nem te!) bármikor kirakhatja.

2020. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
94%

#9 nő vagyok de nem szorulok más pénzére:)


Mellesleg ez azért hülyeség, mert a férfiak is viszik a pénzt váláskor. Családomban történt. Nő családja vagyonosabb mint a pasié, nő apja, anyja vettek házat, autót, lakást stb. Minimális rész lett a férj nevére iratva. Majd válaskor vitt olyan ingatlant és ingóságot is amihez SEMMI köze nem volt, eg, fortintot nem tett bele.


Akkor miről beszélünk?

2020. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!