Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menyasszonyomat miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyomat miért zavarja annyira, hogy anyukámnak haszonélvezeti joga van minden vagyontárgyamon?

Figyelt kérdés
A házon is van neki haszonélvezet meg a két autón is, mert anyukám fél, hogy ha megnősülök akkor ki fognak zsákmányolni. Anyukám szerint a legtöbb nő csak erre utazik. Mivel már eléggé előrehaladott korban vagyok, nem voltam még házas így én is félek kicsit ettől, mert manapság mindenütt tényleg azt lehet hallani, hogy a nők csak a férfi pénzére utaznak, utána ha megszerezték akkor lelépnek és mekkorát kaszáltak a válásból. Kicsit félek ettől az egész házasság dologtól őszintén, de 39 évesen már úgy érzem ideje lenne megállapodni és páromról azt hiszem, hogy szeret, bár ez nem tudom mennyiben fog változni majd ha össze házasodtunk. Anyukám is nagyon ellenzi a dolgot. 39/F

2020. dec. 8. 08:59
 41/99 anonim ***** válasza:
100%

#36 De hát ez történik. Bármi, amit viszel a házasságba a tied a végén. Bármi, amit örökölsz vagy ajándékoznak neked a házasság alatt, ha tudod bizonyítani a tied a végén. Ha eladjátok a lakást és vesztek belőle egy újat és tudod bizonyítani, hogy a tied volt az eredeti ingatlan, akkor az új ingatlannak az a része a tied, a maradék oszlik felesben.


Az autók kicsit nehezebbek, mert annyira kis összegekért adják-veszik őket, hogy nehéz bizonyítani, hogy az új autóba érdemben bele lett forgatva.

2020. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 A kérdező kommentje:
#40 Anyukám is azt mondja, hogy engem akar ezzel védeni, mert manapság nagyon veszélyes a házasság és én hiszek neki. Eddig mindig jót akart nekem, most miért fordulnék ellene?
2020. dec. 8. 09:52
 43/99 anonim ***** válasza:
98%

De kerdezö az anyja férje. Csak epp a masikat d.gja.

Ez màr igy marad.

2020. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
93%
33 nem azt mondtam hogy ennek a haznak a felét, hanem annak amit közösen vesznek.
2020. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
93%
Anyukàd azzal védene ha segitene benneteket es a családotokat nem pedig lehuzna te nagyon okos..
2020. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
97%

"Anyukám szerint a legtöbb nő csak erre utazik."


Anyád is erre utazik, magából indul ki. Te meg a bólogató jancsija vagy a szoknyája alatt. Benneteket messzire kerülni kell, nem közelebbi kapcsolatba kerülni veletek. Ritka nagy barom lesz a csaj, ha hozzádmegy.

2020. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
92%

Hal isten nekem normalis szüleim meg nagyijaim vannak es en is segiteni fogom a gyerekeim es unokàim.

Sajnàlom a pàrod igy messziröl.

2020. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 A kérdező kommentje:

Párom is szokott néha óriásbébinek hívni emiatt.:))


Nagyobb konfliktusok szerencsére nem voltak még ebből.

2020. dec. 8. 10:01
 49/99 anonim ***** válasza:
89%
Elég érdekes válaszaid vannak kérdező, szereted te azt a lányt? Nem a te problémád a lakhatása? Mivel a párod és szeretned kéne, kéne érdekelnie most is meg később is ha veled történne valami. Sosem ülnék bele a tutiba, azért se mert semmit se akarnék ott tenni venni mert tudom hogy ki leszek dobva, másrészt meg nem érezném magaménak egy kicsit sem. Egyetlen megoldás egy közös ház, ami csak a tiétek. De én úgy látom neked teljesen megfelel hogy anyukád mindenbe beleszól és beleszólhat. Semmit a világon nem tehettek a házzal mert ő nem fogja engedni. Ha meg tudod hogy a házasságba ezt a házat te viszed, akkor minek az anyukád joga hozzá pluszban?
2020. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen családot jobb messziről elkerülni.
2020. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!