Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek van szeretője vagy épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van szeretője vagy épp szerető, az mesélne pár dologról?

Figyelt kérdés
Szerelmesek vagytok egymásba vagy ez csak testi vagy? Mit kaptok vagy vártok a másiktól? Gondoltok néha arra milyen lenne ha ő lenne a hazas tarsatok?

2020. dec. 9. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

-Nagy szerelem volt. Sok év után már inkább szeretet, barátság.

- Szeretetet, megértést, nyugodt önfeledt órákat kapunk, várunk. Magunk mögött hagyva a gondokat az a pár óra csak rólam és róla szól.

- Igen én gondoltam rá. Ő is de a gyerekét, a vagyona felét nem dobná el.

Mindketten házasok vagyunk.

2020. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

A barátnőm a szeretőmnek számít?

Mindenre igen a válasz.

2020. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerelmes nem voltam, de egy erős kötődés volt, emberileg is érdekelt. Szerettem vele lenni, az a pár óra tökéletes volt vele, de férjnek csapnivaló 😄 így erre nem gondoltam.
2020. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak volt. Mindketten házasok voltunk. És mindketten szerelmesek voltunk egymásba. Valószínű hogy ha nem lettünk volna házasok vagy elváltunk volna, akkor nem működött volna. Legalábbis én úgy érzem.
2020. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!