Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Engednétek a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a férjeteknek, hogy a volt szeretőjével tartsa a kapcsolatot, aki gyermeket vár?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy övé a gyermek, mert mással is lefeküdt a csaj, de telefonon tartják a kapcsolatot (más városban élünk) és barátság van köztük. Én nem vagyok hajlandó asszisztálni ehhez a kapcsolathoz és kértem a férjemet, hogy szakítson meg minden kapcsolatot a nővel. Ha megszületik a gyermek, akkor csináltassa meg az apasági vizsgálatot és majd meglátjuk a továbbiakat, de addig amíg velem van, ne hívosgassák egymást telefonon. Nektek mi a véleményetek? Légy szíves ne azt válaszoljátok, hogy hagyjam el a férjemet, mert nem ez a kérdés. Mit tennétek ilyen helyzetben?

2015. szept. 5. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó opció nem kérdés, akkor azt amit te.
2015. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elhagyni, akar asszisztalhatsz is.Nem mindegy?
2015. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már lennék ekkora önalázó, hogy mellettem lett szerető és amikor kiderült nem rúgtam ki a férjem (nyilván volt rá nyomós érvem és nem a szerelem), akkor igenis hagynám, hogy tartsa a kapcsolatot a volt szeretővel, amíg nem szuletik meg a gyermek és nincs meg az apaságinak az eredménye. (Előbb nincs lehetőség rá?)

Ennek legfőbb oka az lenne, hogy ha a gyerek a férjemé, akkor sajnos jobb ha baráti viszonnyal indulnak neki ők is és mi is a férjemmel a gyerektartásnak. Mert az bizony ilyenkor jár. És jobb megegyezve adni, mint pereskedve.

Kevésbé jelentős okok: a születendő gyereknek (mostantól minden úgy értendő, mintha aztán kiderülne a férjemé a gyerek) szüksége lehet apára (lathatasi joga is lesz, de lassa is, ha mar megcsinalta), edesapara. A szuletendo gyerek nem tehet arrol, hogy a ferjed felrelepett, igy nem ot kell buntetni egy eletre es pszichologiai ronccsa tenni, hohy az apja elhagyta es ra se bagozik ki tudja hany evtizedig, mert a "felesege" eltiltotta a sajat gyereketol.

Es utolso ok, ha mar voltam akkora marha, hogy visszafogadom a ferjem, es nem ugy fogadom vissza, hogy csak akkor ha soha tobbet egy budos szot se a masik novel, akkor mar nem olyan megerolteto elneznem, hogy baratkoznak es raadasul a ferjem gyermeke ottan lesz. Az en gyermekeimnek meg feltestverkeje. Vegul is nekem mint megcsalt asszonynak legyen hatalmas a szivem es a megbocsajtas legyen teljes. Kar, hogy nincs bigamia vagy tobbnejuseg megengedve idehaza.

De megmondanam a férjemnek, hogy amint láttam az apasági tesztet és aszerint nem ő az apa, minden kapcsolatot szakítson meg a nővel és irány a párterápia különben én megyek.

2015. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rövid válaszom ,nem.


Ha bebizonyosodik, hogy mégis ő az apja a gyereknek... hát nem irigyellek.Nem lehetett vele beszélni, hogy ne tartsa meg a gyereket...:?


Voltam hasonló helyzetben, de a minimum az volt, hogy visszafogadjam, hogy szakítson a nővel.

Megtette, de a nő sokáig zaklatta, hívogatta, eljátszotta hogy terhes....:(

Végül munkahelyet változtatott,és telefonszámcsere volt.Más városban lakik ő is, azóta hálistennek nem jelentkezett...

2015. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En már akkor váltam volna, h kiderult a gyerek és a megcsalás. Nekem ez már nem fér bele.


28N

2015. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-assal értek egyet teljesen. Azt sem tilthatod meg neki, ha az övé a gyerkőc akkor majd ne láthassa. Ha nagyon hisztizel akkor a férjed le fog lépni nem csak szeretőt tartani (meg újabb szertőt tart, ha nem ezt a nőt akkor másikat). Azt kellene megbeszélni a férjeddel, ( ha már ennyire meg akarod tartani), hogy hogyan jutottatok idáig, mert ahova egy 3. fél tartósan belép azért ott már nagyon nincs rendben valami és az mindig két emberen múlik, nem csak a férjed a hibás.
2015. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer feküdtek le és becsúszott a gyerek és beleszeretett a csajba. A házasságunkban minden rendben volt, csak férjemnek kevés volt a heti 2-szeri szex. Elmúlt már a tűz és már nem szerelmes belém a férjem, de szeret engem.
2015. szept. 11. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!