Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mas is eszrevette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is eszrevette, hogy feltunoen nyalcsorgatva nezi ot egy fiatal apuka, akinek oldalan a felesege, a kisbabajuk, es nem tudja leplezni az erdeklodeset?

Figyelt kérdés

Tisztelet a tobbsegnek, ne vegyek magukra. Idegenek is, de ismerosok is, barat baratai. Covid elotti allapotok persze.

Ezek egy reszerol tudom, hogy joravalo, rendes emberek amugy.

Szoktam tetszeni ferfiaknak, de nem ilyen szinte botranyosan reagalnak. En magamtol tunok fel, se kilo smink, se provokativ oltozkodesrol, viselkedesrol nincsen szo.

Mellesleg sokkal idosebb vagyok, jol tartom magam, de oreglany, bar lehet, hogy itt nem szamit.

Lehet, hogy a kispapak ilyenkor elhanyagolva erzik magukat, ez van emogott?

Nem veszem hizelgonek, ez zavarba hoz, latva a csaladot.



2020. dec. 10. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szoktam észrevenni az ilyet mert elvagyok foglalva a boltban azzal mit szeretnék venni vagy ügyintézéskor azzal amiben intézkedni kell. De szerencsére nekem ilyenben nem is volt részem.
2020. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Igen, szoktam látni és jókat kuncogok rajta :) Én fiatalabb vagyok (habár a kor mit számít) és igenis észrevesznek a férfiak, a kisgyerekesek is. Mindig arra gondolok hogy “na jól van csorgasd csak a nyálad, lásd miről maradsz le, aztán menj haza babázni, meg az asszonyt elviselni, ha neked ez kellett” :D
2020. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted mennyire vagy szánalmas utolsó??


Majd 20 év múlva, a te pasid is másra csorgatja a nyálát, és majd jól kirohognek a kiscsajok téged is..

2020. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Bár én jóval fiatalabb vagyok de nekem is feltűnt, pedig én se öltözködöm kihívóan, se kihívó smink se semmi ilyesmi. És sokszor feltűnt ha sétált egy család, kisgyerekkel/csecsemővel és apuka félre-félre nézegetett.

Nem nyálcsorgatva, de azért az ember kiszúrja az ilyet.


Ugyanakkor azt gondolom hogy naivság lenne azt hinni hogy a férfiak nem néznek meg más nőket, sőt biztos vagyok benne hogy 90% igen. Nem hinném hogy ez azt jelenti hogy nem szeretik az asszonyt, csak beléjük van kódolva. És lehet ezt kultúráltabban is, nem tátott szájjal.


Én ebből nem csinálnék nagy dolgot.

2020. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Covid ota ez sincs, ahogy barati osszeroffenesek sem. Nekem is ez legyen a legnagyobb gondom.

A legnevezetesebb ketto ilyen baratokkal hosszu asztal korul volt, es orakig ultunk, beszelgettunk.Nem haltam bele, csak ugy ereztem, mintha en csinaltam volna valamit rosszul.

2020. dec. 10. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Minden valamirevaló nőt megbámulok - persze csak úgy, hogy ne vegyék észre, nem vagyok állat -, mert a szép nők látványa jó. Mindegy, hogy egyedül van vagy babakocsival vagy fickóval vagy akármivel. Jól megnézegetem, és kész. Nem hiszem, hogy ezzel ártok bárkinek is. F50.
2020. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!