Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a legdrágább/legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legdrágább/legnagyobb ajándék ami még belefér házasság esetén?

Figyelt kérdés

Mit tartanátok már túlzásnak ajándékozás szintjén?

Egy autó már túl nagy ajándék? (~4 millió körüli)

Abban az esetben, amikor megvan az anyagi biztonság.


2020. dec. 20. 22:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a nejednek akarsz venni autót? Hát azért szokott ilyen lenni, szóval ahol van pénz ott semmi se túlzás.
2020. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
56%
Erre a luxusfeleségek tudnák megadni a választ.
2020. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

A férjemnek szeretnék autót venni, de nem szeretném, hogy zavarban érezze magát, mert túl nagy ajándéknak tartja.

Nem vagyunk gazdagok, de nem kell hitelt fizetni, és ezt az autó ajándékot anyagilag megengedhetném magamnak.

2020. dec. 20. 22:53
 4/34 A kérdező kommentje:

Rengeteg ajándékot kapok tőle, pl.: bevásárlást, benzint ő intézi, ezen kívül pedig minden héten meglep valami aprósággal, én pedig arra gondoltam egy nagyobb volumenű dologgal viszonoznám.

De ez nem túl sok?

2020. dec. 20. 22:54
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi helyzettől függ. Szerintem az, amit minden probléma nélkül megengedhetsz magadnak, az belefér. (Ajándék, tehát bármi történjen, nem fáj, hogy lemondasz róla.)
2020. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ahol megvan hozzá az anyagi háttér ott semmi sem drága szerintem. Mndjuk nálatok kérdező nem értem, van felesleges 4 milliód autóra? És hogy érted hogy "megengedhetnéd magadnak"? Nem közös kasszán vagytok? Azt is fontos lenne tudni hogy a férjed ugyanilyen szinten áll mint te? Mert ha nem, pl rosszabbul keres nálad, akkor igen, sértheti valamilyen szinten egy ekkora ajándék.
2020. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezed, akkor ezek szerint neked az. Olyat adj, amit szívből adsz, akkor is, ha nem viszonozzák. Biztosan örülne a férjed, nem fogja visszutasítani.
2020. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

A férjem rosszabbul keres nálam.

Nem vagyunk közös kasszán.

Esedékes lenne számára egy új autó a következő pár hónapban (a mostani a végét húzza)

2020. dec. 20. 22:57
 9/34 A kérdező kommentje:
Én szívből adnám, de nem ajándékoztunk még ilyen összegű tárgyat, ezért tettem fel a kérdést.
2020. dec. 20. 22:58
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez fura, hogy házasok vagytok "külön kasszán", mikor jogilag meg közös mindenetek.
2020. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!