Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak akiknél nézeteltérést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akiknél nézeteltérést, problémát okoz a covid, a vírushelyzet megítélése? Nem egyformán gondolkoznak az elővigyázatosságról?

Figyelt kérdés
Például, nálunk újabban merült ez fel problémaként. Nem tartozok abba a csoportba aki mindent fertőtlenít, de azért próbálok nem menni társaságba ha nem muszáj. Férjemtől is ezt kérem. Ő pedig úgy gondolja, nem gond ha találkozik emberekkel, mondván mindent megtesz, nem lesz gond. Maszk, távolság, kézfertőtlenítés...Ezzel pedig úgy érzem, tulajdonképpen az egészségünket kockáztatja. Ha nem az életünket...Mindketten a veszélyeztetett csoportba tartozunk. Tudom, emberek közé menni kell, elkerülhetetlen, munkahely, bevásárlás...de azért ne növeljük már a megbetegedés lehetőségét.

2020. dec. 23. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen, én is olyan vagyok, mint a férjed. Én ilyenkor azt gondolom, hogy a másik hülyének néz, ha betart az ember mindent, akkor elég kicsi a kockázat, és aki ennek ellenére piszkál, az valóban idegesítő.
2020. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Kinek mi, én a férjeddel értek egyet, azért néha ki kell mozdulni. Ha meg tart néhány szabályt, baj nem lesz.
2020. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem okoz problèmát. Minannyian egyèrtünk abban hogy az egész egy baromság, túlspirázott. Csak olyanokat teszúnk meg amire jogszabály kötelez. Ezernyi egészségtelen dolog van ami sokkal veszélyesebb.

A nagy csalàd fele van túl a kovidon, a legdurvàbb tünet 37,5 hőemelkedés és szaglás, ízlésvedztes volt 2 napig.

Szóval ökörség az egész.

2020. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én is a férjeddel értek egyet. Kellenek az emberi kapcsolatok. Persze betartva a szabályokat.
2020. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Sokkal nagyobb kàrt okoz az hogy nem ápolják az emberi kapcsolatokat.
2020. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

#5


Te miről beszélsz?


Már az én generációm (95-2000) és a mostaniak ég és föld.

Instagram, Snapchat, TikTok, stb... Kb, szerintem ha csoportonként vizsgálnánk meg, aggasztóbbak lennének az eredmények. Abszolút eltűnőben vannak az emberi kapcsolatok, minőségben meg főleg.

2020. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
En egyetertek veled, ha valahova nem muszaj menni, akkor most inkabb maradjon mindenki otthon es probaljuk meg atveszelni ezt az idoszakot, hogy jovore jobb lehessen.
2020. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nemrég halt meg covidban egy ismerős, aki pont ilyen véleményen volt mint férjem meg ti, akik azt írjátok, hogy nagy baj nem lehet ha mindent betartunk. Közös társaságba jártak.
2020. dec. 23. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

8

Mindenkire azt mondjàk hogy covidban halt meg.

De az ilyen fanatikusoknak úgyse lehet elmondani.

Vannak emberek akiknek lételemük a rettegés, borúlátás, úgy érzik jól magukat ha mindennek a rossz oldalát nézik.

Ha ennek vége akkaor talának mást amitől fèlhetnek.

A politikusoknak meg jól jön. Azzal akit elvakít a félelem bármit meg lehet tenni.

2020. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Hú...

Annyira összetett ez a covid téma, hogy órákig tudnám fejtegetni...


Igazából azt kéne az embereknek felfogni, hogy GONDOLKODNI kéne és nem mindent elhinnina covid kapcsán. Nekem is apukám volt covidos, hát még egy teljes fokot se ment fel a hője, enyhe náthája volt kb pedig magas vérnyomása is van évek óta stb. igaz nem beteges.


Tény és való hogy sokan meghaltak a koronában de az is TÉNY hogy a tesztek nem pontosak és sok esetben hamisítják is őket. NEM mondom hogy ne vigyázzunk, de nagyobb a füstje mint a lángja. Egyszerűen nagyobb mediafelhajtást csinálnak belőle mint amekkora a kockázat. Nem annak hogy elkapod, hanem hogy belehalsz.

A korona jó biznisz a gyógyszeriparnak és ennek függvényében nagy a felhajtás, paráztatás is.


Összességében én azt gondolom hogy ha az ember nem ölelgeti, csókolgatja az ismerőseit, nem verődnek össze 20an, megteszi amit meglehet akkor lehet találkozni családdal, barátokkal. Ez mindenkinek az egyéni döntése.


Tulajdonképpen a bevásárlás is olyan hogy ha nagyon akarja az ember, manapság már a kaját is meg tudod rendelni házhoz...

Tehát az sem muszáj.


Arról nem beszélve hogy egy sparban, tescoban nagyobb valószínűséggel kapod el, mintha elmentek szabadlevegőn sétálni pár baráttal.


Szóval szerintem x mértékig lehet találkozni másokkal, kellő körültekintéssel.

2020. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!