Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinál egy feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál egy feleség?

Figyelt kérdés
Már régi motoros vagyok itt a gyk-n, van is bőven tapasztalatom. Viszont egy valami nem áll össze, vagyis a privátokban sem kaptam választ a hosszas levelezések után sem. Az lenne a kérdésem, hogy azok a feleségek akik a rossz szexuális életük miatt szenvednek a házasságukban, mit terveznek a jövőre nézve? Ugye válni nem akarnak(vagyis akartok), szerető kizárva, szexkapcsolat kizárva. Akkor hogyan tovább? Marad az álmodozás? A beletörődés?

2020. dec. 29. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Azt honnan a picsából tudod olyan biztosra, hogy nem kúrnak félre megállás nélkül? Én nem ezt tapasztalom :).
2020. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Eddig az összes azt állította. Hónapokig leveleztem velük, eléggé bensőséges volt már a viszony. Viszont megtanultam, hogy a netes ismerkedés értéke konvergál a zéróhoz. Emellett a környezetemben is van pár nő hasonló problémákkal, elvileg ők sem járnak félre. Ha meg ennyi nő keresne szeretőt, akkor már nekem is lenne régen... ;)
2020. dec. 29. 22:28
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

Ők többnyire azért írnak ki kérdést, mert javítani akarnak a helyzeten. Tehát naivan azt hiszik, hogy a jó szex tanulható, és ha a férjük odafigyel az igényeikre, akkor lehet végre számukra is élvezetes.

Több évnyi gyakorizás és hosszas levelezések után azt állítom, hogy ez az elképzelésük téves. Minden férfi úgy gondolja, hogy a jó szex az, ahol kizárólag a férfi igényeit veszik figyelembe. A naponta ötször véresre akarja dugni, akkor úgy, ha két évente sötétben, csukott szemmel, akkor úgy. Tessék a nőknek alkalmazkodni!

2020. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Nincs a szerető olyan nagyon kizárva:)
2020. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Egyenlőre marad az ábrándozás:)
2020. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Ja, igen, a COVID nem segít az efféle kapcsolatok kialakításának, fenntartásának.
2020. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
3-as. Ha magamból indulok ki, világ életemben a párom igénye lebegett a szemem előtt. Ha szeretőm lenne, ugyancsak. Részemről az elméleted megbukott. Én arra gyanakszom, hiába rossz a helyzet otthon, nincs bátorság semmilyen téren változtatni. Ez is opció, de elmegy az a maradék kis idő ami még izgalmas lehet, aztán tényleg redőny le.
2020. dec. 29. 22:40
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen, elvileg marad a beletörődés, álmodozás.
2020. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
... vagy nem veled szeretne változtatni.
2020. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Oké, értem, nem velem szeretne változtatni. Azt is értem, ha már változtatás, akkor csak és kizárólag az álompasi jöhet szóba! Ez viszont azért vicces, mert némelyik nő szó szerint röhejes pasikkal áll le. Ha neki az az álompasi, én érzem magam felmagasztalva! :)


Szerintem meg az van, hogy itt a gyk-n kiadják a belső feszültséget, majd egy időre tehermentesítve, "igen drágám, olyan jó veled" felvonás újabb darabja lesz előadva.


Mint mondtam, leveleztem nőkkel, de annyira érezhető, hogy a kezdeti lelkesedés után kézifék, megijedés 2.0 Jajjj mit teszek??? Jajjj ebből baj lehet. Jajjj, inkább a rossz házasélet, mintsem egy kaland. Nem probléma, de akkor ha már bensőséges beszélgetés, akkor miért nem lehet ezt leírni?

2020. dec. 29. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!