Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, mikor a feleség otthon semmilyen házimunkát nem csinál és a dolgozó férj főz/mos/takarít?

Figyelt kérdés
A feleség csak játszik a gyerekkel. A gyerekkel sokat foglakozik a férj is, általában vele is többet, ha törődésről (pelenka, etetés, éjszakai kelés) van szó.
2020. jan. 17. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Az, ami arról a sokkal gyakoribb jelenségről, mikor a férj semmit nem csinál otthon, mert az az egyébként szintén dolgozó feleség dolga.
2020. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindketten boldogok így, akkor legyenek azok. Amúgy gáz szerintem.
2020. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Felcserélődtek a szerepek, nagyon sajnálatos.
2020. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Amíg még nagyon pici a gyerek, ez bele fér. Anyukát megterheli a terhesség és a szülés. Utána viszont, amikor otthon van egész nap és alszik a gyerek, úgyis elkezd majd házimunkát csinálni, unalmában.
2020. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2 éves a kislányuk
2020. jan. 17. 22:44
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem tök mindegy neked? Az ő életük. Ha ez nekik így oké, akkor az az ő dolguk.


Én mondjuk nem így csinálnám, de ez még én vagyok.

2020. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha működik, akkor miért ne?
2020. jan. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
4-es, gondolod te:) nyugi, vannak világ lustája nők, akiknek mindig van valami kifogásuk, vagy egyéb sürgős dögleni való dolguk. De ha a férjének ez így megfelel, akkor örüljenek egymásnak. Én biztos megoldanám hathatósan:)
2020. jan. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Te honnan tudod,hogy a feleség nem csinál otthon semmit? Ha a gyerek 2 éves, gondolom,otthon van vele. Feltételezem, hogy amíg a férj dolgozik, az asszony látja el a gyerek körüli teendőket. Etetés, pelenkázás. És csak azért mert ő otthon van egész nap a gyerekkel,ne csak ő keljen éjszaka, hanem időnként a férj is. Kijük vagy te nekik,hogy így beleütöd az orrod? Azért, mert az asszony van otthon a gyerekkel,nem azt jelenti, hogy egész nap csak játszik a gyerekkel. Biztos vagyok benne, hogy elég elfoglaltságot ad neki a gyerek, nemcsak játékot. Mit gerjeszted a feszültséget? Minek ütöd bele az orrod? Végre egy férj, aki nem 0-24 órában hagyja a gyereket az asszonyra. Te hagy nekik békét
2020. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nevetséges, ahogy anélkül formáltok bántó véleményt, hogy tudnátok melyik résztvevője vagyok a történetnek. ^^
2020. jan. 18. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!