Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elhiteti mindenkivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhiteti mindenkivel,hogy nem lehet velem élni nem vagyok normális...?!?!

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat veszekszünk,én próbáltam nagyon szép szóval is,de semmi eredménye nem jutottam ,így már olyan szinten viták vannak ,hogy közöltem vele én inkább a válás mellett döntök.Mindenkinek elhord minden bolondnak nem normálisnak,és hogy azért válunk el mert velem nem lehet együtt élni.Van egy lassan 2 éves lányunk,és belefáradtam ,hogy semmit nem segít ...a semmit úgy értsetek ,hogy semmit!!!! Hazaér 5 percet felveszi aztán teszi le a gyereket és elvonul a nappaliba sört inni,meg tvzni.Ezt egész késoig csinálja 11 ,aztán lefekszik.Es az utóbbi fél évben ez mindennapos hétvégén is!!! Elmondtam neki én megértem ,hogy sokat dolgozik,de se hétvégén se hétköznap semmi foglalkozás velünk,én már nem akarok így élni.Mindig azt veti a szememre,hogy máshol 3 gyerek is van és a nő mindent megcsinal ,én meg rinyalok mindenért.Pedig semmit nem kellett csinálnia soha itthon,annyit várnék el ,hogy kicsit játszom a gyerekkel ne csak ivás ,alvás legyen.Nagyon rosszul esik,hogy mindenkitől azt hallom vissza ,hogy beteg vagyok és azért válunk el....tudom nem kéne felvegyem,de sokan nem ismerik és nem is tudják esténként mennyit iszik..én meg elhirdani nem akarom az ismerősöknek,és azt is sajnálom ,hogy el kell válnunk mert szerinte én vagyok a hülye és nincs azzal baj hogy 30 bol 30 napot minden este sort pálinkát iszik.....szeretem de nem akarok így élni ....14 éve vagyunk együtt,régen egy két sört ivott néha ,most meg ennyit és nem bírom..Én más anyukától csak azt hallom,hogy a férje hazaer ,segít,együtt vannak..én meg annak is kell örüljek ha a szenyest néha bedobja a helyére.
2021. febr. 20. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Tudom ez nem hasznos tanács annyira DE mások cukorszirupos

Sztorijait is oszd el kettővel ...

Barátnőm is alomférjet festett le és csodás apát mindenkinek aztán egyik este be állítottak hozzam h megverte őt részegen... és hagy aludjanak itt

nőként mondom ezt .

2021. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, hogy ki mit gondol. Okos ember tudja, hogy az kiabál a legjobban, akinek ég a háza. Ezért meg aztán nem érdemes nem elválni, folytasd azt, amit elkezdtél.
2021. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy nézőpont a kettőből, fogalmam sincs. Ő meg az ellenkezőjét állítja? Kinek higgyünk?
2021. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nincs gyerek,de az én párom is így él.Max kaját csinàl.De SEMMI más az égvilágon nem érdekli.Megiszik 5 sört és kritizál,hogy én milyen szar hàziasszony vagyok meg mennyire nem normálisan gondolkozok (amúgy heti 40 órát dolgozok+ ingázok).Bocs,hogy nem válaszoltam a kérdésedre,de jólesett ezt így leírni.A pia a gond.
2021. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Állít amit állít nem érdekel.Amikor azt mondta nekem ,hogy lehet venni a kabátot ha nem tudom a piát ,hát én vettem is.Aki nem hiszi majd rájön hogy milyen is valójában.
2021. febr. 20. 19:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is akkor kezdett ennyire link lenni , amikor már egyre többet ivott.Onnantol én voltam a szar.Nekem semmi se jó.
2021. febr. 20. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell híresztelni, de titkolni sem.


Én pl. annyit mondanék, hogy a férjemnek olyan problémái vannak, amiket kezeltetnie kellene és ehhez nem akartam a továbbiakban asszisztálni, nem akartam, hogy a gyerekem az ő példáját látva nőjjön fel.

2021. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik jó barátnőm-már nem él sajnos-hasonlóakat írt mint az egyik válaszoló.

Hozzátenném gyönyörű nő volt és értelmes.

Munka után ő foglalkozott csak a gyerekekkel, házimunka, az a fos gyökér férje meg folyamatosan kritizálta. Barátnőm nem panaszkodott rá, csak néha szólta el magát vagy amikor már nagyon elege volt.

Kritizálta a külsejét miközben hát eléggé messze volt az adoniszi külsőtől.

Amikor megszülettek a gyerekek inkább kimaradozott, haverozott, pedig ő is akart gyereket. Fél évig munknanélküli volt, SEMMIT nem csinált akkor sem, sőt egyszer kiborult, mert rá lett szólba hogy legalább az alsógatyáját ne dobja a földre.

Kérdező, nagyon jól döntöttél, hogy lépsz, mert ez csak rosszabb lesz.

A pletykáit meg sajnos úgyis elhiszik sokan, amit a hetes írt az a legjobb megoldás.

2021. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beadod a válást, és elköltözöl. Nem tök mindegy, mások mit gondolnak? Te sem a megoldáson töröd a fejed, csak te nem ismerősöknek, hanem idegeneknek panaszkodsz róla. Elköltözöl, és nem foglalkozol vele. Onnantól már nem a te problémád lesz, hogy ő mit csinál. Azt írod, hogy vetted a kabátot. Akkor hogyhogy mégis vele vagy?
2021. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vettem a kabátot,hogy már intézem a dolgainkat a gyerekkel.Segitsegem nincs így,egyedül kell mindent megoldani.
2021. febr. 21. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!