Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha férjemnek nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férjemnek nem tetszik valami (gondolom) bezárkózik (nem beszél róla) vagy egyszerűen elalszik. Ez normális? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az őrületbe kerget ilyenkor, mert semmi komoly témát nem tudunk megbeszélni. Forr bennem a düh. Szerinte velem van a baj, mert velem nem lehet beszélni.

2021. febr. 5. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Állj a sarkadra és mond neki, hogy erről most beszélni fogtok és kész!
2021. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ milyen témáról akartál volna megbeszélni...
2021. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy nem normális, ha mindig ezt csinálja.
2021. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát az tény, hogy leginkább akkor csinálja ezt, ha "kettőnkről" lenne szó. Gondolok arra, hogy pl. jólesne szexelni vele, vagy hozzábújni, de ez a reakció. Ilyenkor úgy tűnik, hogy haragszik valamiért vagy csak magasról tesz rá. Nem tudom. Többnyire így élünk, ezt csinálja.
2021. febr. 5. 21:58
 5/22 anonim ***** válasza:
akkor nem normális. Lehet unja már az egészet... ez nem tesz jót a kapcsolatotoknak...
2021. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális, de mégis hozzámentél.
2021. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha van hozzá kedve nem ilyen, de akkorra én már magam alatt vagyok. :( Így szinte sosem tudom igazán élvezni az együttlétet, mert addigra készen vagyok. Persze jó vele és az izgalommal sosincs baj, de érzem, hogy sokkal jobb lehetne, ha nem jutnánk idáig.
2021. febr. 5. 22:01
 8/22 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2021. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem érdekled 😔
2021. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ő 44, én 36
2021. febr. 5. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!