Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El tűnt az intimitás a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tűnt az intimitás a házasságodból a gyerek után? Ha igen miért? Ha nem, milyen gyakran vagytok együtt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Az enyémből még gyerek nélkül is eltűnt. :(
2021. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy hogy??
2021. febr. 27. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, 3 gyerek, 15 év után
2021. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

A sok-sok év, a monoton hétköznapok eredménye.

#1

2021. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétan a gyerekek után nem, de így 28 év után már igen 🤷‍♂️
2021. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk semmi nem változott, de ez azért van, mert 1. szerelmesek vagyunk, 2.nagyon szexcentrikusak. Ezen semmi nem valtoztat, ez személyiségünkhöz tartozik.


Nem nagyítok, minden nap többször vagyunk együtt. Alvás után és napközben amikor betesszük a jarokaba a másfél evest.


Imádunk egymassal szexelni, csak oral, anal, mindenhogy. Semmi nem valtozott, terhességem alatt is végig szexeltünk.


Én sem valtoztam, külsőre sem és sárkány se lettem, sose szoritottam háttérbe a párom. Este 5-8x kelek a gyerekhez, fogzas óta, szoptatok még mindig. Segítségünk nincs egyébként, úgy ertve hogy más vigyázzon rá , mindenhova együtt megyünk hárman. Max ha itt van egyik mama, amig jatszanak a szobába, mi a fürdőben esünk egymásnak 🤣


Szerintem ahol szerelem és szenvedely van, ott nem mulik elegy baba miatt, aki csak felerositi a kapcsolatot.

2021. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
6# legyen így 15 év múlva is..
2021. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
6 ott a nagyi a szobába ti meg dugtok a fürdőbe??? :)Szerintem hülyék vagytok.
2021. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnt el, bár azért nehezebb a dolog egyelőre. 7 hónapos a lányunk, és úgy érzem, hogy megnyertük vele a baba-lottót, mert egy tündéri jó természetű, "könnyű" baba, de az alvásban nem jeleskedik nagyon :D De annak ellenére, hogy én is kimerült vagyok, mert 7 hónapja nem alszom összefüggő 1-2 óráknál többet, meg a férjemnek is most összejött egy csomó stressz-faktor, még így is azért heti 1-2x együtt szoktunk lenni. Van, mikor gyakrabban, van, mikor ritkábban, de átlagosan ennyi azért összejön. És nekem lenne igényem többre, csak amíg a baba ébren van (márpedig kb mindig ébren van), addig nem igazán tudjuk megoldani, mert most abban az életszakaszban van, hogy mindig mozgásban van, mindent felfedez, mindent megrág és a szájába vesz (jellemzően a macskát, a kukát és a 220-as tápkábelt szereti a legjobban rágcsálni), és max 5 perc után nyíg, hogy vedd fel, szóval így nyilván nem lehet mellette ilyesmit csinálni.


De biztos vagyok benne, hogy ez idővel javulni fog. Csak akkor meg majd lesz egy testvére (meg talán még egy), aki(k?) miatt nem lehet majd megint teljesen felszabadultnak lenni, DE ÚGY EGYÉBKÉNT ez nem olyan végzetes dolog szerintem, csak egy kis nehezítő körülmény. Most már legalább nem gyűlöli annyira a babakocsis sétákat, hogy végig torka szakadtából üvöltsön, szóval el lehet küldeni a nagymamával sétálni, és ha éppen nem abban az időszakban jut eszembe kitakarítani a lakást (de, amúgy ezt szoktam csinálni), akkor ha minden kötél szakad, ez az időszak erre pont megfelelő. Igazából meg lehet oldani, ha akarja az ember és igénye van rá.


Meg az intimitást meg lehet élni másképp is- összebújva filmezni, kis masszázs, romantikus vacsora, ilyesmi. Szerintem a gyerek okozta változások rákényszerítenek a kreativitásra, és ez nem feltétlenül baj. Csak energiát kell bele fektetni, hogy működjön.

2021. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Leredukálódott havi kB 1-2 együttlétre... Legutóbb több, mint 3 hete volt szex. Nagyobbik gyerekünkkel nincsen gond, ő 8 éves, de a kicsi most 11 hós, fogzik, nehezen alszik el, van, hogy még fent van este 10 kor is, vagy tovább, éjjel többször ébred, kialvatlan tőle a feleségem, ő a kicsivel alszik, én külön szobában alszom, hogy legalább a munkahelyemen ne aludjak el, oda tudjak figyelni, éjszaka tudjak aludni. A gyerekeimet nagyon szeretem.
2021. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!