Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkremehet a házasságunk ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet a házasságunk ha a férjem nem tud kielégíteni? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Én vagyok a feleség.

Két pici gyerekünk van 3 év alattiak. Jó kapcsolatunk van, szeretjük egymást.

De az tény, hogy rengeteg a munka mindkettőnknek, este fáradtak vagyunk, így sokszor egy 5 perces szex van, amikor én nem megyek el. 2 hónappal ezelőtt volt kb orgazmusom.

Nem piszkálom a férjem ez miatt, de látom hogy zavarja őt. És ma azt mondta hogy úgy érzi el fogom hagyni, mert gáz hogy nem tud kielégíteni.

Szerintetek mit tehetnénk?

Tényleg nagyon fáradt volt az elmúlt időszakban.

Akik hasonló cipőben vannak /voltak hogyan tudnánk erre megoldást találni?


2021. márc. 5. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Maszturbálás nem segítene?
2021. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az én részemről az orgazmus hiánya nem is akkora"gond" Hanem hogy ő idő előtt elmegy és látja hogy nekem nem volt jó és bántja. Magát ostorozza ezért.
2021. márc. 5. 23:55
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Engem még soha egyetlen férfi sem tudott kielégíteni. Én ebből nem csinálok ügyet, mert ezt szoktam meg és eddig egyik páromat se zavarta ez a dolog. Hogy ez jó vagy sem, az egy másik téma. De nekem ettől még egy kapcsolatom se ment tönkre.

Nálad meg még hozzá jön az is, hogy te alapvetően képes vagy orgazmusra. Tehát ha akarjátok és jobban odateszitek magatokat, akkor sikerül, tehát nincs ok panaszra. A fáradtság ellen van megoldás.

2021. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Igyon kávét, frissüljön fel, aztán esetleg nyaljon - ujjazzon élvezésig, és utána lehet behatolással vitézkedni: már garantáltan elélveztél, nagy baj nem lehet, legfeljebb fogsz mégegyszer vele is.:) Ne adjátok fel, mert a jó szex kevés egy kapcsolat megtartásához, a rossz szex viszont tönkretesz bármilyen jó kapcsolatot. Sajnos...🤷🏻‍♀️
2021. márc. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg foglalkozik ezzel, addig nincs baj. Kevesebbet melózni, többet együtt tölteni. Ha szétmentek, akkor hiába a pénz.
2021. márc. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Az a röhely, hogy a pasiknak normál esetben mindig van tartalékuk a szexre amennyiben igazán kívánják a nőt. Lehet, hogy tényleg szarul esik neki, hogy idő előtt elmegy, de attól még utána is fel lehet állítani és folytatni. Ha meg igazán fárad volna, akkor neki lenne orgazmus gondja.

45F

2021. márc. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Most ez komolyan tèma?

Mire találták ki a nyalást?

Hogy örömet okozzon? Pofonegyszerű. Miért nem jutott ez eszèbe, vagy neked?

Ha nem tudja tartani magát, vagy előtte, vagy utána kinyal, és ennyi.

Ha ezt nem akarja csinálni, na akkor van gond a házasságotokkal.

2021. márc. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha bantja akkor tegyem rola h neked is legyen

De valszeg lusta es nem erdekled de eljatsza h igen

2021. márc. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Ez nálunk se téma. Annyira sose volt fáradt, hogy ne tudta volna az ujjait használni, vagy pár percig a nyelvét. Összeszokott páros vagyunk, nem kell fél órákat küzdeni egy orgazmusért.

Hétvégén valamikor meg összekacsintunk, hogy a gyerekek ágyban, mi még ébren, holnap tudunk aludni, irány a nappali és a kanapé, és végigpróbáljuk a Kámaszútrát.

De az tény, hogy hétköznap, mikor korán kelünk, igyekszünk gyors szexet beiktatni.

Van, hogy orgazmus nem jön össze, mondjuk csak egy villám szexre beugrunk a fürdőbe, de ilyenkor viccesen megjegyzi, hogy írjam a többihez. Úgy értve, hogy a többi tartozáshoz. Aztán ha ráérősen tudunk szexelni, 2-3 orgazmust is tud okozni.

Azt már az elején tisztáztuk, hogy a szex nekem akkor is jó (ahogy ő csinálja), ha épp nem mentem el. Nem tragédia, ha nem jön össze. Néha látom, hogy zavarja, de megbeszéljük. Inkább, mint hogy színleljem az orgazmust. Pedig a béke kedvéért nagyon sokan megteszik.

2021. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

Hát nem tudom, érdekes, hogy ez szakító ok valakinél...

Akkor mi a túróért mondják az emberek a házasságkötésnél a papnak, és társainak, hogy "Együtt leszünk jóban-rosszban, míg a halál el nem választ", vagy más, hasonlóan habos szöveget?

2021. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!