Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkremehet a házasságunk ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet a házasságunk ha a férjem nem tud kielégíteni? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Én vagyok a feleség.

Két pici gyerekünk van 3 év alattiak. Jó kapcsolatunk van, szeretjük egymást.

De az tény, hogy rengeteg a munka mindkettőnknek, este fáradtak vagyunk, így sokszor egy 5 perces szex van, amikor én nem megyek el. 2 hónappal ezelőtt volt kb orgazmusom.

Nem piszkálom a férjem ez miatt, de látom hogy zavarja őt. És ma azt mondta hogy úgy érzi el fogom hagyni, mert gáz hogy nem tud kielégíteni.

Szerintetek mit tehetnénk?

Tényleg nagyon fáradt volt az elmúlt időszakban.

Akik hasonló cipőben vannak /voltak hogyan tudnánk erre megoldást találni?


2021. márc. 5. 23:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Azért mondják, mert a külvilágnak harmóniát kell mutatni. Az hogy mit mondasz és mit csinálsz, az két dolog.
2021. márc. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Első körben nyugtasd meg (persze ha ezt gondolod) hogy emiatt nem fogod elhagyni.

A második körhöz már előttem megadták a hasznos válaszokat.

2021. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem nem akarom ezért elhagyolni de ezt írtam is. Csak nem szeretem ha ő azért távolodna el tőlem mert zat érzi nem elég jó nekem, nem tud kielégíteni.

Mert inkább ezt érzem.

Beszélünk róla, de látom mennyire bántja. Sajnos az utóbbi időben csak 3-4 percig tart mert elmegy. Nem bírja tovább mert nincs pihenő, nem aludja ki magat. Vagy ha igen akkor nem tudunk a gyerekek miatt.

Kézzel szájjal szívesen csinálja. Meg én nem is forszírozom ezt, hogy jajj nem mentem el. Inkább ő az akin látom hogy kudarc neki hogy megint nem megyek el. Köszönöm a válaszokat.

2021. márc. 6. 09:59
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Akkor a téma végére értünk. Jöhet a következő kérdés! Van még valami problémátok?:) Esetleg hogy lehet kevesebb pénzzel többet keresni hogy több idő maradjon egymásra?:)
2021. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%
Nekem meg az a bajom, hogy alig tudok elmenni. Igaz, ha van szex, az általában egy éjszakás meló után van, így hiulla fáradt vagyok általában + óvszer. Elég rossz kombó. A feleségemnek gyakorlatilag sosem volt esélye az orgazmusra, de őt nem is érdekli a téma. Régen engem is zavart hogy nem tudok vele mit kezdeni, de mára már letettem róla. Bár most akarok venni egy kis játékszert, hátha. :)
2021. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a 4-sel. Nálunk ez működik. Olyannyira, hogy így mindkettőnkről lemegy a megfelelési kényszer és nekem szinte minden alkalommal van 2 orgazmusom, egy az oráltól egy a behatolástól, de egy mindenképp. Ez tökéletesen megfelel nekünk.
2021. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Barnabas333 ***** válasza:
0%
9es de irigyellek, nálunk évi 1van már. 43f kérdező én masztival oldom meg...
2021. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%

Mi 11 éve vagyunk együtt. Még az első években volt egy 2 hónapos időszak, amikor valamiért nem volt orgazmusom. Sose tudtuk meg mi volt az oka. Sem stresszesek, sem fáradtak nem voltunk. Az én férjem is aggódott, bár az meg se fordult a fejében, hogy elhagynám ( ami helyes is, hogy ezt gondolta) mert sose tennék ilyet. De azért zavarta a dolog.

Én mondtam neki, hogy emiatt ne idegeskedjen, nem kell rágörcsölni, az együttlétek attól függetlenül is nagyon jó érzésekkel töltenek el, és imádom, csak érezzük jól magunkat, majd jön ha jönnie kell . Legelőször is teljesen spontán jött az orgazmusom ( előtte soha senki mással, sehogy sem volt)

2 hónapig tartott, aztán magától elmúlt.:) Nem problémáztunk rajta. Miután megbeszéltük, a férjem is megnyugodott. Ha görcsösek vagytok, csak rosszabb lesz.

2021. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
7%
Hát, ha szétnézek az ismerősi körömben(40+ kategória-házas), szex már alig van, orgazmus meg kb. szökőévenként. A férjemmel mi már nem csókolózunk régóta, egyszerűen már nem tartjuk idevalónak. Holott mindkettőnknek jól esne, de már ultra ciki lenne. Egy idegennel menne(elméletben csak), de azzal akivel már 20 éve együtt vagy, már nulla az izgalom ilyen téren. Inkább csakmvalami kötelező gépies program. Mi már megfejtettük egymást, semmi újat nem tudunk már mutatni a másiknak, és ezt a jó dolgokrais lehet érteni. A szex... elég felejtős. Se nekem, sem neki nincs orgazmusa. Ciki a szex is. Kiöregedtünk egymásból, ő apa én anya. Pedig jó lenne a szex, csak valaki idegennel, aki nem ismer, én sem ismerem. Szerintem ez akkor jó, amikor a másik fél csupa rejtély. Sosem válnék el, semmi probléma nincs közöttünk, de egymást annyira ismerjük mint a tenyerünket. Na ez a baj.
2021. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Jo lusta a ferjed az enyem mikor ejszakabol jott haza meg akkor is jol meg tudott... namindegy 😂😂
2021. márc. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!