Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, a férjetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, a férjetek mennyire figyelmes, udvarias veletek? Kabát levétel ha hazaértek, szék kihúzás, ajtóban előreengedés, kocsiajtó nyitása, ilyen klasszikus dolgokra gondolok.

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 17:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nyilván nem. De ha megyünk valahova, akkor ezek jellemzőek, talán csak a szék kihúzás nem. De a kabát fel- lesegítés, ajtóban előreengedés, kocsiajtó nyitás megvannak. Nem én kérem, ő alapból ilyen természetű.
2021. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

Nem 2 éves vagyok hogy ilyeneket meg kelljen csinálni helyettem...

Számomra ezek idegesítő dolgok, mintha azt hinnék hogy ennyire életképtelen vagyok hogy még a széket is ki kell húzni nekem...


Szóval nem csinál ilyeneket, mert tudja, hogy utálom

2021. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%
Kabát levétel, szék kihúzás, előre engedés igen, kocsiajtó kinyitás nem. 11 éve együtt
2021. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
64%

9

Csak irigykedsz :) Te csak akkor láttál pnát, amikor anyu fürdött :)

2021. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
82%
Egyik sem. Nem is igénylem.
2021. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

Szeretem, ha figyelmes a párom, és szerencsére figyelmes szokott lenni. A kocsiajtót általában kinyitja, ha magassarkúban vagyok akkor mindig. Az ajtót is ki szokta nyitni előttem. A széket nem húzza ki, csak ha étteremben vagyunk.


Szokott nekem reggelit csinálni, ha hétvégén előttem ébred fel, este megcsinálja a fürdővizemet, szóval apró figyelmességek mindig vannak.


Természetesen visszafelé is működik, én is el szoktam kényeztetni apró figyelmességekkel.

2021. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

19 eve vagyunk egyitt, 17 eve elunk egyutt es 11 eve vagyunk.hazasok. A ferjem minden ilyen gesztust megtesz iranyomban. Vagy en csinalok valamit jol hogy ezt meg mindig

g eltetem benne vagy mazlista vagyok de o tenyleg egy igazi uriember aki ennyi ev utan is rajong ertem 🙏

2021. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%
Hát engem leszoktatott az asszony minden ilyenről! :D
2021. márc. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%

A felsoroltak közül egyik se jellemző.

"Kabát levétel ha hazaértek"

Kicsi az előszobánk, ha csak egyikünknek fontos ott lennie, akkor nem állunk a nyakába.

Ha megyünk valahova (étterem, színház, stb.) akkor le szokta segíteni a kabátom és ő viszi el a fogasig, ruhatárba.

Otthon nem szórakozunk ezzel.


"szék kihúzás"

Rosszul is lennék tőle. :D


"ajtóban előreengedés"

Ez általában úgy működik, hogy ő előre enged, én meg visszautasítom és mondom neki, hogy menjen előre. Nem szeretek én bemenni először helyekre.


"kocsiajtó nyitása"

Alapvetően nem akarnék ott ücsörögni és várni hogy odasétáljon, kinyitja mindenki magának.

Most pár hónapja meg valami elszállt a vezetőoldali ajtóban a kocsinkban, az ő ajtaját nem lehet belülről kinyitni, úgyhogy azóta én nyitom ki neki az ajtót, hogy ki tudjon szállni. :DD


Egyébként figyelmesnek és udvariasnak tartom őt. Csak nem bonyolítjuk túl ennyire a hétköznapjainkat. :)

2021. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
33%

#17

Becsüld meg, ritka kincs


#19

Hát nem vagy egy nagy igényű nő 😃

2021. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!