Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, a férjetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, a férjetek mennyire figyelmes, udvarias veletek? Kabát levétel ha hazaértek, szék kihúzás, ajtóban előreengedés, kocsiajtó nyitása, ilyen klasszikus dolgokra gondolok.

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 17:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%

#20

Ezt kifejtenéd? Miből szűrted le?

(19.)

2021. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
30%

#21

Nem bántás, csak tényleg látszik, ezek neked nem fontosak.

Pedig egy férfi pont ezektől lesz úriember. Az az igazi.

Csajok, ne hagyjuk ezt kiveszni! 😃

2021. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%

#22

Nem, nem fontos se a torlódás az otthonunkban, se az, hogy plusz ideig ülhessek a kocsiban.

Ettől még kár úgy beállítani, mintha igénytelen lennék. :D

2021. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
42%
A hagyomány nem más, mint megfelelési kényszer a halottak felé. Bocs, én még indig inkább a személyre szabott szívességeket preferálom, az ilyen sablonviselkedés felőlem vesszen ki a világból nyugodtan 😊
2021. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%

#23

Kérdeztél, válaszoltam.


Te saját magadat állítottad be annak a kommented alapján ;)

És itt nem a külsőség, hanem a belső igényesség a lényeg :)

2021. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. 22 éve vagyunk együtt. Az elején még talán volt. De most már ott tartunk, hogy ő sétál egy kocsikkulccsal, én pedig cipelem a szatyrokat. És utána én vagyok a hülye, mert miért nem mondom, hogy vigye. Meg sem fordul a fejében, hogy neki kellene. Ha beteg vagyok, nem hoz kaját, nem j készít teát, nem megy gyógyszertárba. Mindent elintézek, még ha lázas vagyok is. Mert nincs más választásom.
2021. márc. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

- kabátot néha feladja, de amúgy hahó, dolgozik ő is, nem fog mindig elém rohanni, hogy lesegítse. :D

-ált. külön eszünk (ed-recovery, eszek, amikor éhes vagyok/3 óránként nem várok rá (senkire), de mikor étterembe megyünk, akkor megvárja, míg leülök és csak utána ül le.

- ajtóban előreenged - kivéve szórakozóhely/kocsma, mert ott neki kell mennie.

- kocsink nincs :D

2021. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
65%

22-es, a pasi attól lesz úriember, hogy megbecsüli a nőt, tisztességesen bánik vele, egyenrangú partnerként, stb.


Ismerősöm is kinyitja a bnője előtt az ajtót, meg lesegíti a kabátját, csak közben akkora paraszt - lényegében folyamat sértegeti a bnőmet mindenre is beszól neki -, hogy az félelmetes. Abba most ne menjünk bele, hogy a leányzó miért van még vele - mert csávónak pénze sincs sok, amúgy. :/

2021. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
48%

#28

Na, majd te is megkapod, hogy igénytelen vagy.... bocsánat, "nincsenek nagy igényeid". :D

Nyilvánvaló, hogy attól lesz minőségi egy emberi kapcsolat, hogy betolják-e alád a széket, na.

2021. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
48%

26

Tudod mikor cipelném a szatyrokat?? Ha nem viszi be, ott marad a kocsiban. Ennyi.

2021. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!