Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet valakit utálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valakit utálni ilyesmiért?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni tőletek,meg lehet-e utálni ilyesmi miatt egy férfit.Férjemmel 40+-osok vagyunk,neki van egy huszonéves lánya.

Pár héttel ezelőtt beteg lettem,pihennem kellett.Férjem pont abban az időben kapta el a covidot,ami több krónikus betegségem miatt rám nézve veszélyes volt.Kértem őt ha lehet ne töltse itthon velem a karantén időszakot,hiszen van másik berendezett lakása,max be kellett volna fűteni.Teljesen felháborodott,azt mondta ő nem megy sehova ez az ő lakása.Maszk nélkül járkált a lakásban,engem teljes mértékben veszélyeztetve.

Ahogy vártam elkaptam tőle,nagyon rosszul voltam de túléltem.

A lényeg annyira megutáltam férjemet,hogy semmit nem tett azért hogy ne kapjam el betegségeimmel a covidot,hogy most már rá sem tudok nézni.

Szex azóta sem volt,alig szólunk egymáshoz,utálom ha itthon van.

Ő is érzi hogy semmi sincs rendben köztünk.

Egyébként egész itthon léte alatt több alkalommal akár egy órát is csevegett a lányával,míg hozzám szinte nem is szólt.Ez is rosszul esett rendesen.

Mit gondoltok lehetséges hogy végleg megutáltam őt?


2021. ápr. 12. 13:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%
Amikorra kiderült, hogy covidos, már rég megfertőzött téged is. Gondolom hallottál már a lappangó időszakról.
2021. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván nem viselkedett rendesen, de pont ezt gondoltam. Azt akartad érezni, hogy ennyit megtesz érted és nem a problémát (hogy ne legyetek egy lakásban) megoldani.


Mindenképpen szakíts mert amúgy csak játszmázni fogsz és egyre inkább romlik tovább a kapcsolat.

2021. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez otven ev hazassag vegere is pontot tenne.
2021. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ráadásul a munkahelyén covidos lett a közvetlen kollégája,ahelyett hogy ment volna tesztre rohant haza.Más városban dolgozik és nem akart ott karanténba kerülni,mindenképp haza akart jönni.Az meg egyáltalán nem érdekelte hogy én elkapom tőle ezt a veszélyes vírust.
2021. ápr. 12. 20:51
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez tényleg durva...
2021. ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás. Most.
2021. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsátani. Egy jól működő kapcsolatban ilyet nem csinál egyik ember a másikkal. Bár el sem tudnám képzelni, hogy a párom ilyet tegyen velem, ha megtenné, nem maradnék vele együtt. Sőt, sajnos az én barátom "anyuci pici fia", de az én érdekemben (szintén nagyon rossz az egészségügyi állapotom) hetek óta nem ment át a covidos szüleihez. Tőle ez nagyon nagy áldozat, hidd el :D A tiéd meg ráadásul szándékosan fertőzött meg téged. Nem csoda, hogy megutáltad, ez szerintem menthetetlen.
2021. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%
NEM szándékosan fertőzött meg, mert már akkor elkaptad tőle, mikor ő még nem is tudta, hogy covidos (lappangási idő!) :)
2021. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18 De szândékosan veszélyeztette. Sejtette, hogy covidos és elment átadni, ráadásul nem biztos, hogy a lappangási időben kapta el, simán lehet, hogy betegen utána.


Ráadásul ezt csak orvosi értelemben nevezném lappangási időnek. Az illető eléggé biztos volt az eredményben ahhoz, hogy átköltözzön a karantén miatt.

2021. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
#18 Leírta, hogy más városban dolgozik a férje, akkor ment haza, amikor kiderült hogy beteg. Ez szándékos.
2021. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!