Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogos haragudni, megsértődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos haragudni, megsértődni ilyesmiért?

Figyelt kérdés
Szeretek párommal aludni, vagyis leginkább szeretnék. Sajnos felébredek minden zajra, mocorgásra. Mivel eltérő időpontban leszünk álmosak, én elalszom hamarabb de a tévé zajára folyton felébredek. Ezenkívül nem tudok úgy aludni ha párom átölel, pedig ő nagyon igényelné ezt. Hajnalban ha például hozzám bújik kérem menjen odébb mert így nem tudok aludni. Ez neki rosszul esik, mert hogy ő szereti a közelségemet. Én miért nem szeretem az övét? Ezt kérdeni tőlem. Hiába mondom nem tudok úgy aludni. Emiatt ha nagyon fáradt vagyok átmegyek a vendégszobába aludni, akkor van aztán igazán sértődés. Igaza van páromnak ha emiatt haragszik rám? Nő vagyok, talán emiatt van hogy rosszabbul alszom.
2019. jan. 29. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nincs igaza. Nagyon kimerítő az együttalvás, ha két ember eltérő ebben. Az én párom pl horkol, amíg nem kezdtem füldugót használni, megőrültem tőle. Ezt meg kell beszélnetek.
2019. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Valószínű ezet durvábban,sértőbben adod elő,mikor helyzet van.Szóval igen érthető.Ha úgy próbâlnád vele megértetni milyen vagy,hogy közben nem a leereszkedő,veszekedős ,duzzogós éned veszed elő,akkor sikeresebben megértené,és nem valami kifogásként értékelné.
2019. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

"Én miért nem szeretem az övét?"


Ilyenkor azt kell tudatosítani, hogy nem az övét nem, hanem a közelséget magát alvás közben mert nem komfortos, így megszokott, stb.


Nagyon fontos, hogy valamit miképpen kommunikálsz.

2019. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És szerintetek az rendben van hogy annak ellenére kell (kellene) a tévé zaja mellett aludnom hogy már többször mondtam neki hogy zajban nem tudok. Ő nem érti hogy miért vagyok hamarabb álmos ha jó a film. Hozzáteszem ez nem teljesen korán kelés függő, ha sokáig fekszem, bealszom. Párom nagyon sokáig bírja a fent létet, nem álmos. Nekem meg az esik rosszul miért nem halkítja le legalább azt a tévét, miért nincs tekintettel rám.
2019. jan. 29. 13:01
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Mi a hàlószobàban nem tartunk tv-t, arra való a nappali.

Volt olyan, hogy àtmentem a vendégszobàba aludni, mert beteg volt és nagyon horkolt.De egyébként mellette tudok a legjobban aludni.

Sajnos volt olyan, hogy ügyeletben behívtàk éjjel dolgozni, mit mondjak, nem voltam valami nyugodt kettesben a hàzban a lányommal.

Szerintem tegyétek ki a tv-t a hàlóból, ő nézze a tv-t, te pedig menj hamarabb aludni.

Az àtölelés meg, hogy nem esik jól, erre nem tudok mit mondani.

2019. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezd meg tőle, hogy ha szeret téged, akkor miért a saját komfortérzetével (bújás, stb.) van elfoglalva a te egészségi állapotod(pihentető alvás) rovására.


Annak, hogy megsértődtök egymásra nincs gyakorlatilag értelme, mert a probléma marad.


Ilyenkor kell közösen megoldást keresni.

2019. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Különben én is ilyen voltam.Egy idő után megszoktam,hogy átölel alvás közben,azóta nélküle nehezebben alszom el.Legközelebb adhatnàl egy esélyt neki.Nekem az jött le, hogy amint hozzádér már duzzogsz magadban,hogy nem tudsz így aludni....együttélés esetén szerintem arra is törekedni kell,hogy hasonló életvitelt alakítsatok ki,különben lassan de biztosan el fogtok hidegülni egymàstól.Tapasztaltam ilyet,sajnos.
2019. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Együttélés arról szól, hogy muszáj kényelmetlenül aludni, és fosni a pasink nélkül.
2019. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Minek halkítaná le,ha ùgysem tudsz vele aludni,és âtmêsz másik szobába? Ez megint a râkontrázol,hogy valami nem tesztik benne.Mert neked ez se jó.(2)
2019. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

"Sajnos felébredek minden zajra, mocorgásra."


Idegember vagy. Partnerem nem, de kollégiumi szobatársam volt ilyen. Azt éreztem rajta, hogy folyton arra koncentrál, min lehet fönnakadni és mérgelődni mások viselkedésében.

Menekülnék egy ilyen partnertől.


Az meg külön extra, hogy az odabújás zavar. Zavar a testi kontaktus a párodtól.

Hm, nekem ez teljesen érthetetlen. Pedig férfi vagyok.

2019. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!