Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi megtakarítása kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi megtakarítása kellene legyen egy 35 éves férfinak?

Figyelt kérdés
Házasságra lépnél-e úgy, hogy nőként van autód, ingatlanod. A férjjelöltnek semmije nincs.

#házasság #együttélés #Vagyon helyzet
2021. ápr. 28. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Kizárt.
2021. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ha valaki 35 éves koráig nem jut el oda, hogy legyen legalább egy autója, akkor azzal nem lehet jövőt építeni. A mai ingatlanárak mellett a lakás nem feltétel, de én tuti azt érezném, hogy én mindent beleadok a kapcsolatba ő pedig semmi.
2021. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Na kezdődik a provokálás, hangulatkeltés.

Szokásos délutáni férfiakat nőket összeugrasztó kérdés.

Ha jól sejtem mindjárt jön pár troll válasz is másik felhasználóról, és mehet is az esti műsor.

2021. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
73%

Én most csak a saját példám tudom felmutatni, nem képmutatásból, vagy provokálásból, sőt.. Lehet, hogy én állok rosszul.


27 vagyok, jelenleg amim van egy 8 éves Honda Accordom(4.2m), egy motor(kb. 1,7m) és mellé állampapírban 17m Ft.


Sajnos azt érzem, hogy ez kevés, nem azért mert kacsalábon forgó palotát akarok, de a jelenlegi ingatlanárak mellett, hiába tettem félre amennyit csak tudtam, nem viszem egyről a kettőre, mert ezért kb. egy telket kapok mostanság (enyhe túlzással).

2021. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

4.-re.


Miből? Ilyen IT gombnyomkodás?

2021. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
4# Ne szerénykedjél, ez bőven több mint az átlag. Pest mellett 23 milla körül már bőven kapsz lakást.
2021. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
86%
Nem.. 16 éves korom óta dolgozom. A fő állás mellett (gépészmérnök), otthon kovácsoltvas kapukat készítek, AWI hegesztés és célgéptervezést is csinálok.
2021. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Vidéki nagyvárosban van egy kb 18 millió forintot érő 2 szobás lakásom. Ezen kívül van egy 1 millió forintos autóm és 8 millió ft megtakarításom. Szerencsésnek tartom magam ezek miatt és szerintem ez már átlagos feletti szint (még ha az ismerősi körömben sokan rendelkeznek hasonlóval, azért próbálok messzebbre is kitekinteni, nem szűklátókörűnek lenni), ezért megértem, ha valakinek ennél kevesebbje van.


32/F

2021. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Mivel én nem akarok gyereket és a pénzt is csak eszközként kezelem, jól is keresek, tehát önmagában nem érdekelne, mivel száll be, a férjemnek se volt semmije majdnem 30 évesen, de ennek megvolt az oka, hiszen fél világgal odébbról kezdte újra az életét, tanult és dolgozott, csak épp nem keresett sokat.

Csak akkor zárnám ki emiatt teljesen az illetőt, ha azért nem lenne semmije, mert 1. lusta és felelőtlen lenne aki szórja a pénzt, adósságokba veri magát stb (ami komoly jellemhiba), vagy 2. akkor ha szenvedélybeteg lenne.

2021. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
6. Pesten nekem is van huszonévesen fél milliót kereső informatikus ismerősöm hasonló megtakarítással. Hiába mondom neki hogy 25 millióért már van lakás, ő azokat észre sem veszi, hanem az 50 milliós lakásokról álmodozik.
2021. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!