Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi megtakarítása kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi megtakarítása kellene legyen egy 35 éves férfinak?

Figyelt kérdés
Házasságra lépnél-e úgy, hogy nőként van autód, ingatlanod. A férjjelöltnek semmije nincs.

#házasság #együttélés #Vagyon helyzet
2021. ápr. 28. 16:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Házasságra léptem, annyi különbséggel, hogy az autót közösen vettük amikor már együtt voltunk. Utólag megbántam, soha nem lehetek biztos, hogy nem a lakhatásért volt velem kezdettől fogva.
2021. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Barkivel hazassagra lehet lepni, csak koss elotte szerzodest. Ma mar igy megy.
2021. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk megtakarításom nekem se volt egy fillér se. Annyi különbség volt köztem és közte, hogy nekem kihalt a család nagy része, így volt egy családi házam, aminek felerészben voltam a tulajdonosa, neki meg még éltek a családtagjai vidéken, nekik ott volt a családi ház, ő meg munka miatt költözött el másik városba albérletbe. Ettől függetlenül simán lehet, hogy a ház miatt látott bennem jövőképet. (11-es)
2021. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

"Na kezdődik a provokálás, hangulatkeltés.


Szokásos délutáni férfiakat nőket összeugrasztó kérdés.


Ha jól sejtem mindjárt jön pár troll válasz is másik felhasználóról, és mehet is az esti műsor."


+1


Nekem nincsen autóm 38 évesen. Mindjárt elásom magam a kertben. :( Remélem a kutyám segít.

2021. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Amit a házasság előtt szereztél, az nem lesz az övé válás esetén sem, házasság idejére meg kössetek ki vagyonelkülönítő rendszert házassági vagyonjogi szerződésben.
2021. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Nyilván nem azt várom el, hogy én majd szépen beleülök a készbe, mert engem nem erre neveltek és kényelmetlen lenne számomra. Azt várom el, hogy amink van, együtt, közösen tegyük bele pl egy lakásba. 35 évesen már kellene lenni valamemmyi megtakarításnak. Ha pl, feltételezzük hogy nekem van autóm, ingatlanom, neki meg semmije, ez maximum járogatásnak jó, de jövőüt nem lehet erre építeni. Mert én pl ki tudom adniaz ingatlanomat, vagy tudunk abba költözni, járhat az autómmal, de ő anyagi téren mit tesz ebbe a kapcsolatba akkor? És 30 fölött szerintem ez már igenis számít.
2021. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%

Első kérdés! Miért nincs?


Választól teszem függővé a következő kérdést. És a válaszoktól a döntést.

2021. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Amennyi egy 35 éves nőnek.
2021. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Minimum egy 70 milliós lakás
2021. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18. Hogy mondhatsz ilyen csúnya gonosz dolgot, hogy a nő felé ugyanaz legyen az elvárás, mint a férfi felé? :D
2021. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!