Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyan házas nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan házas nők, akik szeretőt tartanak vagy tartottak? Mi vezetett ide?

Figyelt kérdés

Imádom a férjem, de egyszerűen nem figyel rám. Sokat dolgozik, fáradt, ez érthető persze, de alig van szex, jó, ha kéthavonta van valami, de őt persze akármikor lehetne kényeztetni.

Mindemellett nagyon féltékeny. Ha többet edzek, vagy egy szexisebb ruhát veszek fel, máris kombinál. Pedig eddig semmi oka nem volt rá. De mostanában annyira tetszik, hogy más azért felfigyel rám, jól esnek a bókok, ha megnéznek. 😒🤷‍♀️

Pedig gyerekünk sincs, és annyira öregek sem vagyunk.



2021. ápr. 29. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Majd itt kapsz ajánlatokat, de csak óvatosan...

Amúgy a megcsalás nem megoldás, tegyétek rendbe, vagy válj el.

2021. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a férj a férj, ő nem tudja hozni az újdonság varázsát.
2021. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Van jelölt, ha úgy döntenék.

Egyébként nekem kishíján a férjem lenne az újdonság, ha lehet így fogalmazni. Nagyon kívánom, de megalázónak érzem a könyörgést.

2021. ápr. 29. 19:10
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor miért van jelölt?
2021. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért, mert vágyom a szexre, az ölelésre meg a csókra. És akitől szeretném, ellök.
2021. ápr. 29. 19:15
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
És egy idegen jobb? Erre rámehet a kapcsolatod, mérlegeli.
2021. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mindig mondja, hogy keressek mást, ha nem tetszik. De persze nagyot nézne, ha tényleg megtenném. Most abszolút nem érzem nőnek magam.

Nem megy rá erre is a kapcsolatom?

2021. ápr. 29. 19:23
 8/18 A kérdező kommentje:
Priviző(k)nek: Nőket kérdeztem. A szitu még csak hasonló sem lehet. Pont az ő szemszögük, történetük érdekelnének.
2021. ápr. 29. 19:25
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Neked sincs önbecsülésed az fix.

Imádod a párod?

És áruld már el mit imádsz benne?

Hogy kutyába sem vesz? Hogy tojik az igényeidre?

Hogy nem érdekli, hogy szeretethiányod van és más ölelése is elég lenne már?

Vagy talán az, hogy ellök, és nem érdekli az sem, ha mással összefeküdnél?


Hát gratula.

Elmondom mi lesz.

1. Nem lesz szeretőd: idővel megutálod a párod, belefásulsz a kapcsolatba és a legnagyobb örömöd az lesz, hogy a zöldségpiacon rádmosolyog az eladó

2 lesz szeretőd és ha hiszed ha nem, ki fog alakulni kötődés a részedről, mert olyat választ az ember szeretőnek, bárki bármit rizsázik, akihez vonzódik. Legtöbb nem keres, csak vki megfogja. És utána kapsz jó szexet és még ölelést is. Szerinted?


Sok sikert, kelleni fog

2021. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
már teljesen úgy éreztem, hogy nem vagyok fontos. találtam valakit, akinek igen. elköltöztem. akkor már mondta, hogy de ő szeret. késő volt. most egyedül vagyok, de még ez is jobb, mert megtanultam újra, hogy az én vágyaim is fontosak. jól érzem magam
2021. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!