Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyan házas nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan házas nők, akik szeretőt tartanak vagy tartottak? Mi vezetett ide?

Figyelt kérdés

Imádom a férjem, de egyszerűen nem figyel rám. Sokat dolgozik, fáradt, ez érthető persze, de alig van szex, jó, ha kéthavonta van valami, de őt persze akármikor lehetne kényeztetni.

Mindemellett nagyon féltékeny. Ha többet edzek, vagy egy szexisebb ruhát veszek fel, máris kombinál. Pedig eddig semmi oka nem volt rá. De mostanában annyira tetszik, hogy más azért felfigyel rám, jól esnek a bókok, ha megnéznek. 😒🤷‍♀️

Pedig gyerekünk sincs, és annyira öregek sem vagyunk.



2021. ápr. 29. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Az én férjem tudja, hogy van szeretőm. Szerelmes vagyok a szeretombe. Feltolt mikor találkozunk. A szex, erintesek hiánya miatt lett ez. Így is fog maradni egy ideig.
2021. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ezt olvasni is szomorú :(

És a férjed hogy éli meg? Nem változtatott? Egy ismerős párnál felrázta a kapcsolatot a nő viszonya, a pasi magához tért, azóta jobb a kapcsolatuk mint előtte. De ez nagyon ritka.

Én nem akarnék félre lépni, de annyira hiányzik a csók, ölelelés, szex.

2021. máj. 1. 09:54
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért dolgozik sokat? te nem dolgozol?
2021. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12 amit írsz álomvilág

Egy megcsalás megöli nem felrázza a kapcsolatot.

2021. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De, én is dolgozom, csak ő többet és nehezebbet, ki van purcanva állítása szerint.
2021. máj. 1. 15:34
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem vált? Ugyanannyit kerestek?
2021. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én elhagynám,nincs közös jövőtök!
2021. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem figyel rám, nem udvarol nekem. Nem dicsér meg, pedig jó adottságaim vannak és mindig figyelek is, hogy csinos, ápolt, igényes legyek még otthon is. Ha beszélgetni próbálunk, nem képes végig hallgatni egy mondatomat sem, folyamatosan közbevág. Nem néz rám, amikor beszélek hozzá. Nem kapok virágot, csokit vagy valami ilyen apróságot. Nem ölel meg. Ha én megölelem, akkor visszaölel, de jól esne, ha néha neki jutna eszébe. Számtalanszor ültettem le, hogy beszéljünk erről, elmondtam, hogy mi hiányzik, kérdeztem, hogy ő mir szeretne máshogy, de egyik fülén be, a másikon ki. Nem érzem magam fontosnak, érdekesnek, nőnek itthon. Így nem volt nehéz belezúgni másba. Nem történt még semmi köztünk, ő is házas. Egymásba szerettünk, nem ennek indult, csak 15 éve ismerjük egymást, régen nagyon jóban voltunk, aztán évekig nem beszéltünk, és most tavaly újra felvettük a kapcsolatot, eredetileg barátilag, eleinte ugye csak érdeklődtünk, hogy kivel mi újság, aztán hamar sűrűsödni kezdtek a beszélgetések, és átváltott szépen bókolásba, flörtölgetésbe a dolog. Most már ott tartunk, hogy szerelmesek lettünk egymásba, rajta nem múlik semmi, bennem még azért van annyi gátlás, hogy nem fekszem össze vele, de nem tudom meddig bírom, elképesztően vágyom rá. Szerencsére alkalmunk nem nagyon van kettesben lenni, nem is látjuk egymást nap mint nap. Elválni nem tudok, van egy gyerekünk meg egy közös lakáshitelünk. De nem is akarok válni, a gyerek miatt sem, meg én még mindig annak örülnék a legjobban, ha a férjemmel rendbe tudnánk hozni a kapcsolatunkat, és a férjembe tudnék ennyire szerelmes lenni, mint a másik férfibe, és ha a férjem rajongana értem úgy, mint a másik.
2021. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!