Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak a feleségemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Szóval alapvetően semmi gond nincs egészen addig amig ágyba nem kerülünk nem lehet vele szeretkezni semmilyen formában nehézkes volt már a kapcsolat elejétől de kitartottam hittem benne, hogy jobb lesz, de nem így lett.

Akkor kicsit részletesebben:ha behatolásra kerülne a sor megijed és nem akarja ilyenkor abba hagyom fel öltözök ekkor ő elkezd sirni, hogy elrontotta de már a nem tudom hanyadik próbálkozásra ez van én meg már bele fáradtam és egy jó idelye nem is kezdeményezek. Elgondolkodtam a kapcsolatunkon de van közös gyerekünk 1 éves így nehéz ez az egész helyzet.

Úgy voltam vele már, hogy ráfordulok megpróbálom ha nem akkor abba hagyom és alvás de ennek már semmi értelme nincs.


2021. máj. 8. 23:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
6%
Válj el vagy keress szeretőt. Esetleg küldd el pszichológushoz. Az a helyzet, hogyha ő semmit sem tesz a dologért, akkor nem is szeret igazán.
2021. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Nőként sajnos ugyanebben a helyzetben vagyok. Borzalmas érzés, pszichológushoz is jártam, de egyelőre még nem jobb. Viszont ajánlom, hogy ülj le, beszélj vele és ajánld neki is a szakembert, mert fokozatosan tud segíteni.
2021. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem kellett volna engedni szülni.
2021. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%

Én nem értem, hogy miért kell behatolni? Akár kint is befejezhetitek, akkor neki sincs bűntudata és te sem érzed magad kielégítetlenül. Sőt ő is lehet, hogy el tud menni. Ez így mindig mindkettőtöknek egy kellemetlen élmény és óriási stresszforrás.


Arról is kellene beszélnetek, hogy miért ijed meg. Fájt neki valamikor, tudtok valamit tenni, hogy jobb legyen? Évekig csak színlelte, hogy élvezi és tűrte az egészet? Hagyjátok ki egy fél évre a behatolást és legyen rendszeresebb a szex, hátha az segít.


Bár lehet, hogy jobban jártatok volna, ha nem ebben a fázisban próbáltok segítséget kérni, hanem előbb, amikor még nem volt ennyire komoly a probléma...

2021. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Mitol ijed meg? Nem lehet, h nem eleg nedves?
2021. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szabályosan tocsog odalent. Sajnálom azért mert nyilván nem jó neki így de fájt neki az elején mindig fogalmam sincs, hogy történt-e vele valami vagy nem mert nem mond semmit próbáltam beszélni vele sőtt együtt keresgéltük a problémára a megoldást illetve új dolgokat kipróbálni de semmi nem változott ugyan az a helyzet én meg már nem látom értelmét küszködni vele tovább
2021. máj. 8. 23:41
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Nőgyógyász, nézesse meg, nincs-e valami szervi baj. Ha minden rendben, akkor pszichológus, mert biztos, hogy akkor lelki oka van, amit nem fog tudni magától feloldani.
2021. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
#6 Lehet vaginizmus is, néztétek, hogy azzal mit lehet kezdeni?
2021. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy éves gyereketek van, nem lehet, hogy a szülésből maradt vissza valami sérülés? Esetleg kapott egy ún. férjöltést (vagyis az orvos a tudta és beleegyezése nélkül szűkebbre varrta)? Vagy a szülés során pszichés traumát szenvedett el és esetleg tudatalatti gátlás van benne egy esetleges újabb terhességgel szemben? Pszichológust mindenképpen érdemes felkeresni.
2021. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Pettingeljetek. Azaz bevatolas nelkul csinaljatok. Kez,szaj. Az is tobb a semminel es kielegulest hoz. Tessek ezzel a lehetoseggel elni. Akar mondd el ezt neki,h nem fogsz behatolni. Csak kivul izgatod az elvezesig. O meg csinalja neked kezzel es vagy szajjal.
2021. máj. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!