Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak a feleségemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Szóval alapvetően semmi gond nincs egészen addig amig ágyba nem kerülünk nem lehet vele szeretkezni semmilyen formában nehézkes volt már a kapcsolat elejétől de kitartottam hittem benne, hogy jobb lesz, de nem így lett.

Akkor kicsit részletesebben:ha behatolásra kerülne a sor megijed és nem akarja ilyenkor abba hagyom fel öltözök ekkor ő elkezd sirni, hogy elrontotta de már a nem tudom hanyadik próbálkozásra ez van én meg már bele fáradtam és egy jó idelye nem is kezdeményezek. Elgondolkodtam a kapcsolatunkon de van közös gyerekünk 1 éves így nehéz ez az egész helyzet.

Úgy voltam vele már, hogy ráfordulok megpróbálom ha nem akkor abba hagyom és alvás de ennek már semmi értelme nincs.


2021. máj. 8. 23:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%
Két dolgot nem értek. Azt írod, hogy az elején is ilyen volt, de hitted, hátha jobb lesz. Pár sorral lejjebb, meg hogy gyereketek van. Ezek szerint néha csak sikerül összehozni nem? De eleve, ha tudtad hogy ennyire szar a helyzet, kérdem én miért kellett ebbe így gyereket vállalni? Mert borítékolható, hogy ha nem tudjátok megoldani a problémát, akkor szét fogtok menni, és ezt a gyerek fogja megszívni.
2021. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%

Ezt addig kellett volna abbahagyni, amíg nincs gyerek. El se kellett volna venni.

Az a baj, hogy ebből marha gyorsan válás lesz. Ilyen pici gyerekkel egyedül meg tud élni a feleséged? Lenne hová mennie? Van olyan munkahelye, ahova visszaveszik? Van bölcsi? (Nyilván egyik se, különben rég lelépett volna.)

Anyaotthonba bejutni pedig évek, és maximum egy évet maradhat. Aztán földönfutó lesz a gyerekeddel együtt. Szuper, hogy erre szültétek.


A feleséged problémája pedig teljesen egyértelmű. Nem csak eleinte fájt neki, hogy az elejétől fáj, minden egyes rohadt alkalommal. Most pedig annyira fél a behatolás okozta fájdalomtól, hogy összeszűkül az egész hüvelye. Ezt hívják vaginizmusnak. Szakember és hosszú idő kell, hogy javuljon a helyzet.

Az, hogy alul tocsog, egy dolog. Egyrészt ha ennyire felizgulna, simán menne a behatolás. Másrészt ő is akarná. Azt tudtad, hogy a női test nemi erőszak közben is termel nedvességet, hogy kevesebb legyen a sérülés? Illetve nincs kizárva, hogy van egy izmos fertőzése. Főleg, hogy kezdettől fenáll a vaginizmus, minden szex alkalmával szenvedett el hamsérülést a hüvely, és a friss horzsolásokban minden könnyedén szaporodik. Évekig lehet utána kínlódni vele, és önmagában is okozhat fájdalmas behatolást.


Megoldás igazából nincs, mert te egy világ marhája vagy, aki azt hiszi, hogy ha eleinte fáj a szex, de azért csak erőlteti, akkor idővel jobb lesz. Benned ez egyébként nem merüt fel sose, hogy esetleg a feleségednek is élveznie kéne a szexet? Egyáltalán nem volt zavaró, hogy neki fájdalmas, miközben reszeled? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

Szerencsétlen meg évek óta tűri, hogy fájdalmat okozol.

De most komolyan: évek óta kvázi megerőszakolod, és nem zavart egy egész kicsit se? Annyira nem, hogy gondoltad, hogy jó lesz így egy életen át, elveszem, felcsinálom... mi baj lehet...

Agyam eldobom. És most, hogy nem tud tűrni több fájdalmat, még ő sír, mert ő rontja el (vajon miért???) meg bevágod a durcit, mert nincs türelmed. Ember, ez az a probléma, ami csak végtelen türelemmel, gyengédséggel, és odaadással oldható meg.

Elcseszett egy helyzet.

Azt külön nem értem, hogy a feleséged mi vitte rá, hogy hozzád menjen, és miből gondolta, hogy nem baj, ha fáj, majd idővel megszokja, és nem érez közben semmit. Neki sincs több esze.

2021. máj. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
7%

szerintem veresd ki vele, meg szopasd le 1 darabig, így nem fog parázni az intim együttlétek alatt attól, hogy dugnia is kell.

aztán ha már örömmel szopizik meg veri a farkat stressz nélkül, akkor mellékesen ajáld fel neki, hogy akár bele is ülhet ha akar, de neked igazából mindegy.

és ha jól játszol és ő akarja majd jobban, főleg ha tocsog, akkor gond nélkül bele fog menni.


csak ugye ez egy játszma, ami negatív valahol, mert nem hajlandó veled egyenesen beszélni, mert valahol elveszett a bizalom köztetek, vagy soha nem is volt.

de ezzel a módszerrel újra építhető az intim bizalma feléd.

2021. máj. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
98%

#13:

Persze, idővel csikló nő a szájpadlásra....

Nem fog élvezni valamit, amiben neki eleve nincs esélye orgazmusra, és az egyetlen célja vele, hogy elkerülhető maga a behatolás.

Az véletlenül se merüljön fel, hogy mondjuk a férj nyalikázik élvezésig, és ha már örömmel lefetyel, esetleg helyreáll a bizalom, aztán jöhet a következő lépés.

2021. máj. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
12%

Ebből válás lesz.

De érdekes azért a legyet betióudta kapni.

2021. máj. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
2%
Szerető, aztán válás.
2021. máj. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Itt csak te lehetsz a hibás.
2021. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%
Szóval addig nem érdekelt ameg neki fájt, de most hogy már nem is engedi, most már probléma.
2021. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%

#18: Igen, így van. Ha ennek ellenére hagyná, semmi probléma nem lenne.

Aztán nem értik egyesek, hogy ilyenkor miért hibás a férj IS.

2021. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
26%
A férj nem hibás!
2021. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!