Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Hogy beszélem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Hogy beszélem ezt meg a szüleimmel?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elhatároztunk hogy összeházasodunk. A szüleim kedvelik őt, jól egyeznek de amikor meghallották, mindketten majdnem megfulladtak.

A gond az, hogy én 20 éves vagyok, ő 21. Én első éves egyetemista vagyok, de van jövedelmem. A barátnőm pincérnő, neki nincs érettségije, sajnos nem volt meg a kellő anyagi lehetőségük.

Lenne hol lakjunk az sem probléma. Viszont nem szeretném hogy az esküvő rossz szájízzel szajlódjon le. Hogy oldódjon meg a probléma? Mit mondjak a szüleimnek hogy elfogadják a döntésem?



2021. máj. 10. 22:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%
Szóval még együtt sem éltek, de már házasságot terveztek. Szerintem itt lesz a bibi a szüleid szemében is. Először költözzetek össze szépen, aztán, ha úgy is működik, akkor lehet ilyen terveket szövögetni. Most gyakorlatilag mindketten a saját gyerekszobátokban éltek, lehet, hogy összecuccolás után 2-3 héttel meg a tökötök is ki lesz egymástól.
2021. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
39%

Tehát ő az első, aki bekapta neked, ezért te már rohannál az oltárhoz... egy olyan csajjal, aki az érettségit sem tudta letenni :D


Gratulálok.

2021. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

21

Sem mi, sem a szüleink nem vagyunk az összeköltözés mellett.


22

Kérlek a provokatív hülye válaszaidat hagyd anyukádnak. Nem ő az első barátnőm, sőt. Magadat minősítsd kedves gratuláló. Ha lett volna lehetősége, egyetemre is ment volna. És lehet hogy majd fog is. De 17 éves korától pénzt keres és keményen dolgozik napi 8-10 órát,ami szerintem nem kevés.


És nem tudom milyen oltárokről beszélsz, senkit nem akarunk feláldozni.

2021. máj. 11. 15:31
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem vagytok az összeköltözés mellett? Tehát házasság oké, összecuccolás nem? 😂
2021. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#23 Akkor hogy képzelitek a házasságot, ha össze sem költöztök? Apu/anyu eltart otthon, ti meg randizgattok továbbra is, de lesz papírotok az összetartozásról?
2021. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

24

Házasság előtt nem.


25

Szüleim is csak miután megházasodtunk költöztek egy háztartásba. Mi sem tervezzük másképp. Ő a szüleivel él még. Nem tart el senki, van saját jövedelmem. És ha el is tartana, akkor sem lenne ehhez semmi közöd.

2021. máj. 11. 17:09
 27/28 anonim ***** válasza:
60%

Dehogynem tartanak el.


Vagy mosol-főzöl magadra, fizeted a rezsit, a kaját? :D Ja, nem. Akkor eltartanak ;)

2021. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

27

Mégis honnan a f@szból veszed te ezt? A vesémbe látsz, nagyokos? Ismersz, vagy ki vagy te? Képzeld, igen. Főzök, mosok, fizetem a számlákat. Takarítani nem takarítok, ez igaz. Azt édesanyám és egy bejárónő szokta intézni.


28

Nem kifogások. Tények.

Az apja egy egyszerű borbély, az anyja pedig takarítónő és mellékálládban egy virágüzletben dolgozott sok ideig. Ezért elment ő is dolgozni. De nekem nem is kell hogy legyen egyeteme, engem ez nem érdekel. A szüleimnek sincs és megvannak.

2021. máj. 12. 15:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!