Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Hogy beszélem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Hogy beszélem ezt meg a szüleimmel?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elhatároztunk hogy összeházasodunk. A szüleim kedvelik őt, jól egyeznek de amikor meghallották, mindketten majdnem megfulladtak.

A gond az, hogy én 20 éves vagyok, ő 21. Én első éves egyetemista vagyok, de van jövedelmem. A barátnőm pincérnő, neki nincs érettségije, sajnos nem volt meg a kellő anyagi lehetőségük.

Lenne hol lakjunk az sem probléma. Viszont nem szeretném hogy az esküvő rossz szájízzel szajlódjon le. Hogy oldódjon meg a probléma? Mit mondjak a szüleimnek hogy elfogadják a döntésem?



2021. máj. 10. 22:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Hogy fel vagy keszulve a válasra is, nem viszi el majd a házat. Felelossegteljes vagy.


Ennyit elég is mondani.

2021. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem fogunk elválni.
2021. máj. 10. 22:15
 3/28 A kérdező kommentje:
És ha válnánk se tudná elvinni a házat, mert nincs a nevemen.
2021. máj. 10. 22:16
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

Hova sietsz? Nem kell elvenni az 1. lányt, aki megfogta a brokidat. Ő Pincernő és ah jó helyen van jól keres, te pedig napot lopsz az egyetemen, más z ertekrendetek, mégegyszer emgkérdezem hoav sietek? esküvő? Különlakás? Hova siettek?


Nem rosszból irom, szerintem diplomázz le utana ha lesz munád együtt lesztek majd összeköltöztök.

2021. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%

Elmúltatok mindketten 18 évesek, onnantól nincs beleszólásuk. Ha tényleg nagyon szeretitek egymást, hosszútávra terveztek, és úgy érzitek mind a ketten készen álltok összekötni az életeteket, akkor csak nyugodtan. Ez csakis rajtatok múlik.


A szüleidnek mondd azt, hogy te tudod mit szeretnél az élettől, és őt szeretnéd elvenni, felelősségteljes vagy, képes vagy finanszírozni, amire csak szükségetek van. Nem értem mi a kivetésük az esküvő ellen. Tényleg csak tedd azt, amit szeretnél. Nővérem is 20 évesen házasodott meg plusz már gyereke is van.


Én drukkolok neked és előre is nagyon sok boldogságot!

2021. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

4

Szeretnénk megházasodni, családot alapítani. Nem sietek sehova, de elérkezettnek látjuk az időt.


5

Igen,de nem szeretnénk hogy aztán ez rányomja a pecsétet majd a szülők viszonyára velünk vagy vele.

Köszönöm a választ!

2021. máj. 10. 22:34
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

Hány éve vagytok együtt?

Nincs ezen nagyon mit magyarázni nekik, együtt szeretnétek lenni, szertitek egymást ennyi, majd elfogdják.

Ha még nem laktok együtt, előtte egy idejig legyetek úgy esetleg, úgy majd látják, hogy úgy éltek, mint a házasok már csak hivatalossá kellene tenni. Meg gondolom gyereket azért nem 1-2éven belül szertnétek, ezzel is lehet megnyugtatjátok a szülőket ha ezt tisztázzátok.

Mi is hasonlóan vagyunk a párommal, én 20, ő 21 és 1éven belül eljegyzés lesz. Szülőknek még nem elítettük, de anyukám biztos nagyon kilesz, pedig imádja a párom.

2021. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Mióta vagytok együtt, és éltetek egy háztartásban egyáltalán, fenn tudjátok ketten tartani magatokat segítség nélkül? Valószínűleg úgy gondolják a szüleid, hogy korai ilyesmit terveznetek, de cáfold meg, ha tudod.
2021. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok!

Mondtad, hogy a szüleid jól kijönnek a pároddal. Miért változtatna ezen az esküvő?

Szerintem, ha eljön a nagy nap, nem azzal fognak törődni a szülők, hogy rossz viszonyban legyen vele/veletek, mert talán úgy érzik, hogy elsietitek és nem álltok rá készen.

Szép lassan mondogasd nekik az esküvőt. Mennyire szeretitek egymást, együtt akartok lenni és összeházasodni. Készen álltok rá, átgondoltátok és TI ezt szeretnétek. Idővel biztos elfogadják, csak talán még nem dolgozták fel, hogy a gyerekük többé nem gyerek.

2021. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
Fel kéne nőni töki!
2021. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!