Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány szexmentes házasság lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

Hány szexmentes házasság lehet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 10:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
10-es jól mondja. Teljesen a férjemet és magamat látom a soraiban.
2021. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Inkább azt kellene megnézni, miért nincs szex. Egyáltalán nem biztos hogy a kommunikáció és a figyelem hiánya miatt. A szetereotípiáktól is tekintsünk el, hogy a férfi nem tudja kielégíteni a feleségét. Szerintem 40 felett már jóval több az olyan ember, aki szimplán nem kívánja a szexet. Lehet régebben sem, de ennyi idő után a napi teeendők, a megszokás, a hormonháztartás megváltozása ezt hozza. Pl. az ismerősőméknek az a szerencséje, hogy sem a nő, sem a férfi nem akarja a szexet. Egyszerűen csodálatos a harmónia, az összehang az életükben, soha egy rossz szóval nem illetik egymást, a családi életük is remek. A baj ott kezdődik, amikor az egyik fél kívánja a szexet, a másik meg nem. Sajnos ehhez nem kell elidegenedés, nem kell semmi rossz. Viszont bonyodalmakat okoz, és ennek a következménye lesz pont az elhidegülés, ugyanis ezt az aktív fél tutira nem fogja jól kezelni vagy elfogadni. Én is voltam ilyen kapcsolatban, mi ezt megbeszéltük. A volt párom elmondta hogy szeret, de a szexet egyáltalán nem kívánja, és nem miattam, hanem egyáltalán nem izgatja őt. Én próbálkoztam, de nem lett eredménye. Azóta is egyedül él, pedig ennek már négy éve. Azt is tudni kell, hogy akinek nem kell a szex, és mégis szexelnie kell, annak egyfajta erőszak a dolog. Sajnos ez a túl szexualizált világ azt sugallja, hogy a nők és a férfiak el sem tudják képzelni az életüket heti 5-7 szex nélkül, holott ez marhára nem így van. A kolléganőm is egyedülálló, megkérdeztem tőle hogy nem rossz-e ez neki, mármint hogy nincs szexuális élete. Azt mondta, egyáltalán nem zavarja, eszébe sem jut. El kell fogadni, hogy az emberek felét nem érdekli a dolog, főleg úgy, hogy a párja nem vonzza őt annyira szexuálisan, hogy emiatt állandóan ezen járjon az esze. Azt meg ne keverjük bele, hogy egy kapcsolat elején milyen a vonzalom.
2021. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Senior Séf ***** válasza:
100%
Fiatal koromba volt egy idősebb barátom, ő mesélte, hogy a felesége nem hajlandó vele lefeküdni. Megpróbáltam elcsábítani a nőt, de velem se akart. Szóval el kellett higgyem, hogy valóban szexmentesen élnek. Később nem hallottam ilyenről. (Mi, pasik, nem nagyon teregetjük ki a családi szennyest.)
2021. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintem 40 felett már jóval több az olyan ember, aki szimplán nem kívánja a szexet."


Nagy gond lehet nálad a toronyban. 75 éves is megnyalja a sót.


Negyvenesek vagyunk és állítom pont ez a top korszak . Komolyan, aki nem így érzi vizsgáltassa ki magát, mert nem normális.

2021. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Szex nélküli lakótársak szokta félrelépni.

#10 igaza van. Ahol nem beszélik meg ennek hiányát , jön a sírás ha megjön a szerető.

2021. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőm férjével kb 40 éves kora óta évi 3-4 alkalommal volt együtt. Ha ő kívánta is, a férje mondta a gyógyszerei miatt nem nagyon megy. Nem beszéltek róla többet, nekünk panaszkodott, hogy már nem alszanak együtt, mert a férj horkol....mi hiába mondtuk, addig nem hitte el, míg elé nem állt a harmadik.
2021. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
14. Nálam nincs baj, de a feleségem már említette, hogy ő simán ellenne már szex nélkül is. Én erről beszéltem, nem magamról. Vannak körülöttem emberek, nők, férfiak, és mondhatni a többsége teljesen szexmentes házasságban él, holott nem alkoholisták, trógerek, drogosok, hazudozók stb. Az van amit már írtak, hogy kifelé a többség nem teregeti ki a hálószobát. Most kapaszkodj meg, a közvetlen kollégám 17 éve nem szexelt a feleségével, azóta, mióta megszületett a lánya. A felesége a szex gondolatától is rosszul van. Attól hogy vannak emberek akik el sem tudják képzelni az életüket szex nélkül, nem azt jelenti hogy ők vannak többségben. Sőt, ők csak a "hangos többség". Azzal senki sem kérkedik, hogy olyan jót alszok a feleségem/férjem mellet...már 15 éve. Fúúú, 5 perc alatt elalszom, olyanokat álmodok hogy csak na! Meg amikor amásik oldalamra fordulok és magamra húzom a takarót... :D Általában csak azokat hallani, akik a létező vagy csak a megálmodott szexuális életükről dicsekszenek.
2021. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

17 És most ezzel mit szerettél volna mondani? Ez normális? Mert távolról sem. Nőként mondom, hogy ha a párom úgy döntene neki innentől nem kell a szex, mehetne összeköltözni egy haverjával.

Több, mint természetellenes. Csak nincs hova, nincs miből, váltani gyáva. Így marad a megszokott híg fos

2021. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szex pont olyan fontos összekötő kapocs, mint bármi más egy kapcsolatban.

Biztos lehet anélkül élni , csak akkor a passzív félnek el kell engedni a másikat " csavarogni". Nyitott házasság lesz.

2021. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

19 Igen ám, de legtöbb ember úgy van vele, hogy velem nincs szex, de mással sem legyen. De ez is milyen már. Ez már sehol sem normális


El kell engedni egymást és hozzánk megfelelő partnert találni

2021. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!