Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány szexmentes házasság lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

Hány szexmentes házasság lehet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 10:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%

Ja, ez lenne az elmélet! Na és milyen a hozzád való partner? Nézzél már szét 40 felett! Tele van frusztrál és defektes emberekkel. Addig oké hogy hurrá, friss kapcsolat, szex szex hátán, de ez már nem a 16 évesek románca! Már lassanként huszonévesen is lutri az egész, 40 felett meg már a lehetetlenség határát súrolja a feladat.


Nem természetes a szexmentesség egy kapcsolatban, de eléggé elterjedt. Szinte az összes rossz kapcsolatban fellelhető, de sokan inkább beletörődnek, elfogadják, pótcselekvésekbe menekülnek. A válás sok esetben nem opció. Tudom nagy divat, a reneszánszát éli a dolog, de meg kell nézni az elváltak arányát a társadalomban. Sokan már nem is keresnek tartós kapcsolatot ezután, szétcseszett élettel nem könnyű kapósnak lenni(főleg ha férfi az illető). Annyira nem buli eg olyan nő sem, akinek van két kiskorú gyereke, hitel, albérlettel. Nekem ilyen körülmények között fel sem állna, és ezt a legkomolyabban mondom! Egy jó párkapcsolathoz extrém szerencse kell, főleg hogy a szexuális étvágy is hasonló legyen. Talán ez a legnehezebb része egy kapcsolatnak. Egyszerűen a vonzalom pillanatok alatt el is tűnhet 20 év múlva is, vagy a hormonháztartás borul meg. Vagy csak beleunt a párunk a szexbe, mivel neki sosem volt magas a libidója, nem akarja tovább erőltetni. Ezek mind mind valós és létező problémák, ezeket szokták a szőnyeg alá söpörni, vagy kifogásokat keresni miattuk.

2021. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%

Elterjedt? Ez valami trend? Vagy nátha?


Szétnézek én, hogy te balfék vagy, az a te dolgod. Ez nem generációs hiba, mindenkinek kell szex, lehet körülötted sok a befuccsolt kapcsolat. Ennyi

Élj boldogan szexmentesen

2021. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%

Akkor ha nincs otthon szex, akkor irány az átb*szós nőzés. Aha értem, akkor ezért van az, hogy a társkeresők hemzsegnek a kapcsolatban, házasságban lévő pasikkal. Ééértem én, gyerünk kamuzzuk szét a világot, hátha beesik egy kis alamizsna ingyen szex formájában! Szerinted a nők sorokban állnak azért, hogy jujjj, legyen már szex! Jöjjön már valaki és dugjon meg? Ha már itt tartunk, akkor az miért sztereotípia, hogy a nők milyen brutál jók az ágyban? Tele van aggszűzzel, mindentől undoródó fap*nával a világ! Ha már annyira odalennének a szexért, nem lenne ennyi elfuserált és szexmentes házasság! Van annyi "balfék" férj, hogy akkor nem lépnének félre, vagy legalább nem az járna a fejükben.


'Ez valami trend? Vagy nátha?" Jól beszélsz, ez valami trend. Vagy régen is ez volt, de ma már könnyebben beszélnek róla az emberek! Azért mert te vagy olyan szerencsés hogy nem találkoztál még ilyen nőkkel, ne hidd hogy balf*szság kérdése a dolog. Nekem 17 nőm volt eddig, abból 15 majdnem hogy asszex volt! Nem, nem én voltam a balfék, eleve semmit sem engedtek, semmit sem csináltak. LEhetett ott udvarolni, programokat szervezni, bármit. Érdekes módon azzal a kettúvel nem volt probléma. Szerinted az normális, hogy 3 hónap járás után még korainak tartotta a nő a szexet? Vagy egy másik kizárólag sötét szobában, misszionáriusban volt hajlandó csinálni, de közben az elejétől a végéig feküdt mint egy darab fa? Persze nála is minden tabu volt. Szerinted ezekből milyen szextündér feleség lett? Amiről te nem tudsz, arról ne vélekedj nagyképűen és lekezelően, mert a végén utólér a karmád.

2021. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
mert a végén utólér a karmád.🤣
2021. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Még az is meglehet, de az nem az én karmám, hanem a tiéd. Lehet viccelni, csak az élet is tud hozni "vicces" fordulatokat. Pont az egyik ismerősöm nyomatta állandóan hogy mekkor ász otthon, állandó a szex, frenetikus a felesége, mindenki balf*sz aki otthon nem szexel annyit amennyit ő, mert hát ez az ő érdeme. 2020.12.28-án mentek volna a felesége szüleihez karácsonyi ebédre, de megfájdult a hasa a feleségének. Nem tudtak átmenni, estére már kórház volt. Reggelre mejött a diagnózis: hasnyálmirigy rák, 4X-es áttétellel. 2021.02.02-én volt a temetés. A kórház hazaküldte a feleségét, mivel menthetetlen volt, az utólsó 3 napját hospis házban töltötte. Ennyit a nagyfokú önteltségről, és a mások lenézéséről. A szuper szexi nőnek feldagadt a hasa mintha terhes lett volna, az egyik lába úgy bedagadt mintha egy elefántté lett volna, a teste meg csont és bőt lett. 2 gyerekkel hagyta őket hátra. Emlékszem, mindig úgy mondta a "pillanatot" hogy "pin*nyalat".


Ha már viccelődtél és magas lóról beszéltél a karmáról gondolom elmesélem ezt a sztorit. Mr. Sexmaster.

2021. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Te mekkora egy fasz rosszindulatú kis ge.ciláda vagy.

Hallod 25, te senki

Leírsz egy ilyet

Mert irigykedtél hogy valaki jól él, van szex és komolyan úgy gondolod, hogy szerencsétlen felesége ezért halt meg??


Hát remélem hamar megdöglesz te is, te senki. Te nulla, rosszindulatú senki

2021. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
37%

Te iq nulla! Én azt írtam, hogy a pasi mindenki előtt játszotta az eszét hogy ő mekkora kan, a felesége meg meghalt. Az hogy te ebbe a sztoriba beleképzelted a beteg és szánalmas egódat, aztán a nyakamba vágtad az egészet nem engem minősít! Ugyanígy játszod az eszed te is, én erre írtam hogy vigyázz, mert a karma utólérhet. Az átkot meg veheted máris egy öngólnak. Ennyit tudsz látod!


Ritka egy utolsó féreg vagy te, én sosem kívántam más nőjét vagy életét, a halálát meg pláne. Gratulálok ehhez a sok felpontozónak is, álljatok tükörbe és köpjétek szemen magatokat!

2021. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!