Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel megromlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel megromlott a házasságom a felnőtt lánya miatt. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A férjemet nagyon szeretem, de beárnyékolja a házasságunkat a fanatikus rajongása a lánya után, még a hálószobában is az ő képe van. A lány vagyis 24 éves nő borzasztóan elkényeztetett, hálátlan, és a férfiakat orruknál fogva vezető ember. Lenéző és beképzelt. Az apja azt is figyelmen kîvül hagyha neki ha egy nyáron két kocsit tōr össze. Még ha egy házaspár êletét is kovkáztatja akik álló helyzetben várnak a piros lámpánál (a nő hátulról beléjük ment mert smst îrt). Csak azt hallgatom egész nap hogy mi van cele meg a kis buta barátnőivel. Most pár napja nagyon összevesztünk miatta, és minden sérelmét rám eresztette a férjem. Még azt is hogy nem vagyok vidám.

Tény hogy nem vagyok. Nincs pénzünk, bántott a munkahelyem. Ha hazamegyek ,(már nem sietek) akkor félek hogy mit fog mondani, nem tudom hogy mit kellene csinálnim: gyorsan takarítani főzni. Stb, de ez munka után mindennap....

Nem is beszélgetek mert csak jót szabad mondanom. Vélemények?



2021. máj. 29. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ő nem a férjed, hanem a rabszolgatartód.
2021. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott.
2021. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Mindenképpen jó ha tisztán látjátok a másik szándékait, érzéseit.

Nálatok el tudod képzelni hogy mindketten nyugodtan és őszintén elmondjátok egymásnak hogy mi zavar és mit szeretnétek másképp csinálni?

Nem úgy hogy a másik fél egészében rossz, hanem konkrétan ez és ez a dolog számodra/számára rossz.

2021. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy vàlaszoltok. Nagyon magam alatt vagyok mostanában. Én megpróbáltam mindig elmondani a bajom, de csak a saját véleményét hajtogatja. Màr két kapcsolata tönkrement emiatt a nőszemély miatt. Nekem azt mondta hogy tíz nőért se cserélné fel a lányát. Ez hülyeség volt. Mert természetes. Senki nem akarja a lányától elválasztani. A nő amikor idejön hozzànk átnéz rajtam. És mikor idejön feladja a listát hogy mit főzzünk süssünk és vegyünk neki. Volt hogy névnapjára 15 ezer forintos melltartót kért, amit persze én fizettem ki. Mondjuk el kell mondanom hogy a nő kint él és csak kb 4-5 jön ide. Azt ugyan elviselhetném, de hogy mindennap mosolyogjak hogy milyen csoda gyerek... Az egyetemet otthagyta mert kirúgták és összejött egy férfival de csak azért mert kint jól keresnek. Amúgy a nő egy nagy nulla. Amíg itthon volt, folyamatosan kéregetett mindebre pénzt az apjától. Nagyon sok pénzt kapott. Mindig nagyon luxusban élt. Jóval több mindent megkapott mint az átlag gyerekek.

Attól is félek hogy kirúg. De akkor én sehova nem tudok menni... És minden pénzem beleadtam a házasságba, nincs tartalékom. Mondjuk folyton megkérdezem mostanában hogy szeret e és mindig mondja hogy nagyon szeret, mert megbocsájtott. Meg megölel sokszor . De nem bîzom.

2021. máj. 29. 11:32
 5/14 A kérdező kommentje:
Állandóan azt hajtogatja hogy szeretne olyannak látni mint amikor megismert. Meg hogy miért vagyok szomorú? Az hogy nem mosolygok állandóan konkrétan idegesîti.
2021. máj. 29. 11:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te minek vagy ebben a " kapcsolatban"? Mit bocsájtott meg? Gyakorlatilag te félsz tőle, szerinted ez normalis? Gyűjts magadnak es lepj le.!!
2021. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leîrni hogy azért bocsájtott meg mert múltkor kétszer is itt volt nálunk. És első nap még valahogy elvoltunk, de második nap, most először nekem lett látványosan elegem az egészből és bementem a hálószobába. Az bántotta a férjemet hogy nem voltam egész végig kint.
2021. máj. 29. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7, neked ez jó hogy lemész kutyába? Őszintén ha el tudnál költözni vele maradnal vagy mennél?
2021. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ezt rossz olvasni.
2021. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha mehetnék akkor egy kis időre lehet hogy elnennék. És így legalább benne is tisztázódna hogy hiányzom e neki, akarna e. De ugyanakkor a saját belátásomban sem bîzom. Megkérdezem magamtól mindig hogy nem e én látom rosszul. Tudjátok két emberen múlik. Tuti hogy hibás vagyok.


Amikor felébred félálomból a nevet mondja hogy ott vagyok e. Ez még mindig a szeretet. Azt mondja hogy felejtsük el. Én mit csináljak?

2021. máj. 29. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!