Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párommal 8 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 8 éve vagyok eggyütt. Utobbi 2 évben megromlott a viszonyunk. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 8 éve együtt vagyok. Nagyon jol telt, tényleg igazan tartalmasan, sok minden osszekot minket, azonban az elmult 2 évben viták sorozata volt. Amit nem tudtunk megoldani idáig. Sajnos megjelent egy 3. fél párom kollegaja, aki allitolag szerelemes bele és szereti. (Hogy szerethet valakit akit nem is ismer?) Párom ettől összezavarodott. 5 honapja dolgozik a z uj munkahelyen. Ez dolog 3 hete tart kb. Már mult hetvegen kozolte meg akarja vele probalni stb.. Ésszerű érvekkel, belátta butaság a vágyak után menni azonban latom rajta vágyik a tiltott gyumolcsre.(Ismerem őt és Szeretem, tudom addig lenne ez jo neki mig megkapja a másikat.) Ezek elozmenye volt novembern kozolte elkotlozik tolem vége. Majd 2 nap után zokogva hivott velem akar lenni. Most mult heten hetfon szinten eljatszotta el is ment de már aznap este hivott hogy menjek érte, mert engem szeret. Ekkor még nem tudtam a másikrol pontosan mi is van. A kollegaja minden széppel joval kábitja sms hivogatas irogatas. Parom nekem azt mondja legalabbis nem reagal ra, de neha igen. NOS jelenleg ez a valaki 1 honap mulva megy el attol a cegtol ahol parom dolgozik. Tudom hogy ha nem latja azonnal elfelejti idezojelben. Csakhát látja mindennap.. A tiltott gyumolcsot ami elmondása alapján csak azért jobb mint a én mert nincs mult. (mondtam erre akkor bárki lehetne).

Tehát egy nap 6 orat munkahelyen van delutan velem lenne, de valahogy nem. Mivel tudom és bevalotta az en hianyom nagyobb lenne mint a másiké. Megoldás lenne ha addig elmennek vagy inkabb ezzel nagyobb baj lehetne. Mert tudja hogy velem van de kozben vagyik a masikra, viszont ha nem latna pl: mint mult heten, eszebe nem jutott masik.

Az egészben mind2 hibásak vagyunk. Nekem volt elég lelki erőm nem felállni és otthagyni/esetleg megcsalni. Ma megyunk párterápiara. Én ugy gondolom meg tudjuk oldani. Ti mit gondoltok?



2014. máj. 13. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Már mult hetvegen kozolte meg akarja vele probalni stb

Ezek elozmenye volt novembern kozolte elkotlozik tolem vége.


Segítenék neki pakolni, velem ne szórakozzon!

2014. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Azt tudom milyen onfeju és makacs és ráadásul bika..

Ha itt hagy engem nem tellik bele max 1 hét és megbanja az egészet.

Közben kiegészitenem: En ugy latom a 3. félnek és paromnak is max fellangolas, ami nem tul hosszueletu kapcsolat elé nez szerintem ha összejönnenek. Szerintetek?

A válaszokat köszönöm.

2014. máj. 13. 09:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Engedd, menjen. Utána csak rajtad múlik, hogy visszafogadod-e. Ha magadhoz láncolod, akkor mindketten szenvedni fogtok, ráadásul mindenki téged fog okolni ezért.
2014. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ha elmondon neki hogy nem birom ezt menjen, akkor mar a masik es vagy nem olyan fontos neki. ha engednem vajon bevalna ha nem lat? nagyobb lenne az en hianyom mint a masik "ismeretlene"?
2014. máj. 13. 09:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

fú bocs de te buta vagy de nagyon.

neked még kéne ez az ember? akkor mond meg neki hogy nyugodtan dugjon félre, te vacsival várod utána ha éhes lenne...

2014. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bika? Inkább hülye. Ha ennyire naiv, próbálja csak ki a nővel. Te meg ne elégedj meg ezzel a kapcsolattal. Elhiszem, hogy tartalmas nyolc évetek volt, és nehéz ezek után, de belekerültetek egy olyan örvénybe, ahonnan nem tudtok kimászni. Ha neked ez így jó, akkor maradjon minden így. Ha meg nem, akkor add ki az útját, legalább csak egy időre. Nekem biztos nem férne bele egy harmadik, még így sem. Ez nevetséges, már ne is haragudj.
2014. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hagyod, had menjen!


Örülsz, megszabadultál tőle!


Ennyi.

2014. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

en vagyok a ferfi es o a no. bocsi ez lemaradt.

a masik ferfinak van egy 6 eves lanya. rossza a kapcsolatuk mar regota. most emiatt valoszinuleg az ember bejelentette a valast. a felesege most kitalalta terhes. szerintem ezert sem lenne hosszueletu mert csaladja van volt es rajonne melletuk a helye. nem hogy inkabb o is oldana meg otthon a helyzetet..

2014. máj. 13. 09:56
 9/19 Kései Sirató ***** válasza:

A párod lealáz téged.

Én úgy kirúgnám, mint a huzat!

2014. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
sajnos tisztaban vagyok vele. a "problemam" h szeretem.
2014. máj. 13. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!