Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy megromlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy megromlott (alig van bizalom, sokat szekáljuk egymást, féltékenykedünk, nagyon nehezen tudunk megbeszélni˛dolgokat veszekedés nélkül, szex kevesebb) meg lehet javítani? Ha igen, hogyan a legérdemesebb és leghatékonyabb?

Figyelt kérdés

A szeretet még megvan, csak nehéz megtalálni a helyes utat.

Kérem tapasztalt vagy ebben esetleg jártas válaszolók írjanak.



#szerelem #szeretet #megoldás #prákapcsolati problémák
2018. jan. 23. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Minden nap szexeljetek. Ne beszelgessetek,csak utana vagy semmit. Foglalkozzatok sokkal tobbet a sporttal naponta es a sajat kulsotokkel. Valj azza az emberre,akire feltekeny vagy! Ez nekem bevalt. Mostmar ram szoktak masok feltekenykedni.

N

2018. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat N! :)
2018. jan. 23. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló, elöször nagyon meglepett a válaszod de egészen megtetszett. :D

Hasonló helyzetbeb vagyok, azért a kompromisszum sem árt bár nálunk en vagyok az aki mindig enged... kezdeményezz több szexet attól mindkettőtök hangulata jobb lesz.

Ja és ezt szeretném megcsinálni a párommal:


[link]

2018. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper, nekem is tetszik! :D Köszönöm második válaszoló neked is.
2018. jan. 23. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mióta vagytok együtt? Együtt éltek? Van gyermeketek?
2018. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 19, a párom 33. Együtt élünk, 8 hónapja vagyunk együtt, nincs gyermekünk.
2018. jan. 24. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasz szerintem borzasztó. Nem oldja meg a problémákat, legfeljebb elfedi.


Kérdező: ez a kapcsolat nem megromlott, hanem mindig is rossz volt, csak mostanra vált elfogadhatatlanná a helyzet, az elején eltakarta a rózsaszín köd.


A kulcsszó a problémamegoldás. Ezt kéne megtanulnotok. Az ehhez szükséges eszközök az önismeret, a kommunikáció és a kompromisszumkészség. Ezeket kell elsajátítani.

De mindez kizárólag akkor működhet, ha mindkettőtöknek igénye van arra, hogy működjön, és kész félretenni az egóját, önkritikát gyakorolni, erőfeszítéseket, áldozatokat hozni a kapcsolat érdekében.


Nem bíztok egymásban? Értsétek meg, hogy miért nem, találjátok ki, hogy mit kéne tenni ahhoz, hogy bízzatok, és tegyétek meg.

Szekáljátok egymást, veszekedtek? Hát, ne szekáljátok egymást. Tanuljatok önkontrollt, és ne engedjétek, hogy ide fajuljanak a viták. És úgy általánosságban, ne taknyis gyerekekként viselkedjetek.

Nehezen beszélitek meg a dolgokat? Akkor először ne a "dolgokról", hanem magáról a kommunikációról beszéljetek. Hol siklanak ki általában a dolgok? Hogyan válhatna hatékonyabbá?


És folytathatnám. Nincs csodamódszer: ha valami nem jól működik, értsétek meg, hogy miért nem működik jól, találjátok ki, hogy mi kéne ahhoz, hogy jól működjön, és csináljátok úgy.

2018. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!